Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2018-02-16 15:45

  • AWF

Impreza już się odbyła.

Puchar Silesia

Już po raz ósmy od 16 do 18 lutego odbędzie się bitwa pływacka o Puchar Silesia. Są to zawody pływackie, gdzie do rywalizacji staje zarówno najmłodsze pokolenie pływaków, jak i czołowi polscy zawodnicy!

Oczywiście rywalizują w swoich kategoriach wiekowych, by w finałach zobaczyć, przy wspaniałej aranżacji, pojedynek najlepszych pływaków reprezentujących Śląsk oraz resztę świata. W tym roku po raz pierwszy w zawodach wezmą udział zawodnicy z Ukrainy, Białorusi i Czech. Z uwagi na ogromne zainteresowanie zawody wydłużono do trzech dni. Zawody wspierają lokalni przedsiębiorcy, miasto Katowice, gospodarz - AWF Katowice, a honorowym patronat objął Marcin Krupa, prezydent Katowic. Dzięki ich wsparciu najlepsi zawodnicy wyjeżdżają z Katowic z medalami, dyplomami, nagrodami rzeczowymi, a finaliści kolejno otrzymują: za trzecie miejsce - 50 pln, drugie - 100 pln, pierwsze - 150 pln. Dodatkowo najlepsza zawodniczka i zawodnik otrzymują po 1000 pln! Do Katowic warto przyjechać, wiedzą to pływacy z całej Polski, a także zagranicy! W najbliższy weekend będziemy gościć blisko 1000 pływaków, którzy będą rywalizować z swoich kategoriach wiekowych!

Oficjalne otwarcie zawodów odbędzie się 16.02.2018r., godz. 15:45. Serdecznie zapraszamy na pływalnie AWF Katowice (ul. Mikołowska 72).

Puchar Silesia
  • 2018-02-16 15:45

  • AWF

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.