Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Europejski Kongres Gospodarczy

  • Dodano: 2014-05-09 15:37
Wszyscy chcieli tu być- nas zaproszono
 
W ciągu pierwszych dwunastu godzin od uruchomienia systemu rejestracji na VI Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach chęć uczestnictwa zadeklarowało półtora tysiąca osób, w tym niespodziewanie liczne grono z zagranicy. Nic dziwnego, bo według analiz zestawiających różnorakie polityczne i gospodarcze kongresy, katowickie wydarzenie znalazło się wśród dziewięciu największych spotkań europejskich. 
 
Przez trzy dni odbywają się tu debaty, spotkania i wydarzenia towarzyszące z udziałem sześciu tysięcy gości z Polski, Europy, świata, sesje z kilkuset panelistami, komisarzami unijnymi, premierami i przedstawicielami rządów państw europejskich, prezesami największych firm, naukowcami i praktykami, decydentami mającymi realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne. Pośród nich znalazł się AudioTrip- polska spółka, która dzięki aplikacji mobilnej rewolucjonizuje rynek turystyki- zaproszony na Kongres, by odebrać wyróżnienie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w kategorii "Innowacyjny Projekt - Technologie ICT w służbie człowieka" 
 
To wielki zaszczyt otrzymać tę nagrodę w obecności ludzi, których się podziwia, usłyszeć słowa uznania i po raz kolejny przekonać się, jak bardzo rynek potrzebuje naszego produktu- mówi Michał Kępiński, dyrektor generalny AudioTrip. Wszyscy chcieli tu być- nas zaproszono. To rozbudza naszą ambicję.- dodaje Maciej Frankowicz, menedżer ds. rozwoju spółki.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.