Wiadomości z Katowic

#GaszynChllenge: Katowiccy policjanci wspierają leczenie rocznej Mii

  • Dodano: 2020-06-30 08:30, aktualizacja: 2020-06-30 08:39

Policjanci z Komisariatu V Policji w Katowicach włączyli się w akcję wspierającą dziewczynkę chorą na SMA #GaszynChallenge, przyjęli wezwanie do pomocy, zrobili po 10 pompek, wsparli zbiórkę dla dziewczynki chorej na SMA i do dalszej pomocy nominowali: Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach oraz Wydział Promocji Urzędu a w Katowicach.

Policjanci z Komisariatu V Policji w Katowicach przyjęli wyzwanie do pomocy w ramach akcji #GaszynChllenge i postanowili wesprzeć roczną Mię, która cierpi na SMA stopnia pierwszego.


Każdy może przyłączyć się do akcji. Wystarczy zrobić 10 pompek, a także wspomóc minimalną kwotą 5 złotych zbiórkę dla dziewczynki. Akcję można wesprzeć również bez fizycznego udziału, wtedy jednak minimalna kwota wpłaty to 10 zł. Ukończone wyzwanie upoważnia do nominowania  kolejnych podmiotów, które w przeciągu 48 godzin wykonają zadanie. Akcja ma na celu przede wszystkim wsparcie kosztownego leczenia rocznej Mii, ale także promocję zdrowego stylu życia.

Do dalszej pomocy policjanci z Komisariatu V Policji w Katowicach nominowali: Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach oraz Wydział Promocji Urzędu Miasta w Katowicach.

Wierzymy, że uda się zebrać potrzebną kwotę, dzięki której uda się zrealizować leczenie dziewczynki! Chcesz pomóc, kliknij link i wesprzyj zbiórkę. Zbiórka dla rocznej Mii

ZOBACZ NAGRANIE

W pomoc może włączyć się każdy. Do zebrania potrzebnej kwoty pozostało jeszcze 60 %. Razem możemy więcej.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.