Wiadomości z Katowic

Katowiccy policjanci szukają świadków wypadku

  • Dodano: 2019-04-12 09:30

Poszukujemy świadków wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 2 marca br. około godziny 13:50, w Katowicach na wysokości skrzyżowania ulic Chorzowskiej i Sokolskiej, przed jadący tramwaj wbiegł nieustalony mężczyzna, czym spowodował gwałtowne hamowanie tramwaju wyniku czego jedna z pasażerek przewróciła się i doznała obrażeń.

Policjanci z Katowic szukają świadków wypadku

Policjanci Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu katowickiej komendy, poszukują świadków zdarzenia drogowego do którego doszło w dniu 2 marca br. około godziny 13:50, na wysokości skrzyżowania ulic Chorzowskiej i Sokolskiej. Z ustaleń wynika, że nieustalony mężczyzna ubrany w odzież koloru czarnego, na głowie miał założony kaptur, wbiegł przed jadący w kierunku Chorzowa tramwaj linii nr 19, przez co zmusił motorniczego tramwaju do gwałtownego hamowania. Wyniku tego zdarzenia jedna z pasażerek, 78 letnia kobieta przewróciła się i doznała obrażeń ciała.

Wszystkie osoby które były bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach przy ul. Lompy 19 pok. 456 - nr tel. 32 200 2416, 32 200 2309 w godzinach od 8:00 do 14:00 lub z najbliższą jednostką Policji – tel. 997 lub 112.

Google NewsSubskrybuj mojeKatowice.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również