Wiadomości z Katowic

Katowiccy policjanci wspierają akcję dla chorego Wojtusia

  • Dodano: 2020-06-09 08:15, aktualizacja: 2020-06-09 08:28

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach włączyli się w akcję wspierającą chłopca chorego na SMA #GaszynChallenge, przyjęli wezwanie do pomocy z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Katowicach, zrobili po 10 pompek, wsparli zbiórkę dla chłopca i do dalszej pomocy nominowali: WRD KMP Zabrze, KAP Gliwice i UM Katowice.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach otrzymali nominację od policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Wyzwanie zainicjowane zostało przez strażaków z Gaszyna, a jego zasady są bardzo proste. Wystarczy zrobić 10 pompek, a także wspomóc minimalną kwotą 5 złotych zbiórkę dla chłopca. Akcję można wesprzeć również bez fizycznego udziału, wtedy jednak minimalna kwota wpłaty to 10 zł. Ukończone wyzwanie upoważnia do nominowania trzech kolejnych podmiotów, które w przeciągu 48 godzin wykonają zadanie. Akcja ma na celu przede wszystkim wsparcie kosztownego leczenia małego mieszkańca Galewic, ale także promocję zdrowego stylu życia.

ZOBACZ NAGRANIE

Wykonaniem części fizycznej zajęli się policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach, a w zbiórkę pieniędzy włączyli się wszyscy funkcjonariusze jednostki.

Do dalszej pomocy nominowali zostali: Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w ZabrzuKomisariat Autostradowy Policji w Gliwicach i  Urząd Miasta Katowice.

Wierzymy, że uda się zebrać potrzebną kwotę, dzięki której uda się zrealizować leczenie chłopca!

W pomoc może włączyć się każdy. Do zebrania potrzebnej kwoty pozostało już naprawdę niewiele.

https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge?fbclid=IwAR1CB5jQic2m7tYGugdrWLcbLpX4jm2xQI4IDbx-B6BU1hUw6V1yKK0TBfg

https://www.siepomaga.pl/wojtus

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.