Wiadomości z Katowic

Kolejne kino plenerowe w Katowicach. Sprawdź, gdzie spędzić letnie wieczory!

  • Dodano: 2021-07-21 10:00, aktualizacja: 2021-07-27 09:16

W tym tygodniu na dachu DH Supersam rusza Letnie Kino. Seanse będą odbywały się w środowe wieczory. Gdzie jeszcze organizowane są letnie seanse filmowe na świeżym powietrzu?

Letnie wieczory z dobrym filmem

Kino Letnie na parkingu na dachu DH Supersam wystartuje już 21 lipca. W wybrane środy o godzinie 20:00, na ekranie będą wyświetlane największe filmowe hity. Dla miłośników kina będą przygotowane leżaki, które na pewno godnie zastąpią miękkie, kinowe fotele. Wstęp do kina plenerowego jest bezpłatny

Oto harmonogram najbliższych seansów:

  • 21 lipca – „Dżentelmeni”
  • 28 lipca – „Gorący Temat”
  • 4 sierpnia – „Włoskie Wakacje”
  • 11 sierpnia – „Tully”

Kina plenerowe w Katowicach

Dotychczas na terenie Katowic działały dwa kina plenerowe. Jedno znajduje się w Dolinie Trzech Stawów, na słynnych Sztauwajerach. Co drugi poniedziałek odbywają się seanse filmów dokumentalnych, wybranych wspólnie z Instytucją Filmową Silesia Film. Pokazy zaczynają się o godzinie 21:30. Kinowe seanse odbywają się także na tarasach Spodka, w każdą środę i niedzielę. Organizatorzy zapraszają na pokazy świeżych filmów fabularnych. Dodatkowym atutem kina w Spodku jest strefa food-trucków, która znajduje się nieopodal. Seanse rozpoczynają się o godzinie 21:00.

Wycieczka po świecie wirtualnej rzeczywistości

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.