Wiadomości z Katowic

Mieszkańcy Katowic świętowali wyjątkowe jubileusze pożycia małżeńskiego

  • Dodano: 2024-03-11 11:00

Kilkadziesiąt małżeństw świętowało ostatnio wyjątkowe jubileusze pożycia małżeńskiego. Pary z Katowic wzięły udział w uroczystości organizowanej przez Urząd Miasta. Z tej okazji każdy z szanownych jubilatów otrzymał medal przyznawany przez prezydenta RP, oraz drobne upominki.

Pary z Katowic świętowały wyjątkowe jubileusze

50 lat i więcej - tyle spędzili wspólnie w zdrowiu i w chorobie. Kilkadziesiąt par z Katowic obchodziło swoje wyjątkowe jubileusze. Właśnie ta piękna okazja była powodem uroczystości, jaka odbyła się 6 marca w NOSPR. Życzenia do jubilatów skierował prezydent Marcin Krupa.

- Z wielką dumą wręczyłem katowickim Jubilatom medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które stanowią nagrodę dla osób, które przeżyły co najmniej 50 lat w jednym związku małżeńskim. Specjalnie dla naszych Jubilatów, tradycyjnie, zorganizowaliśmy koncert w pięknej sali NOSPR - napisał prezydent Katowic.

Para z Katowic, z najdłuższym stażem, przeżyła ze sobą 76 lat!

- Ponownie wyrażam serdeczne gratulacje – jesteście prawdziwym wzorem do naśladowania. Życzę Wam kolejnych lat spędzonych razem, pełnych szczęścia i zdrowia - mówił Marcin Krupa.

Pary, które obchodziły te wyjątkowe jubileusze, mogą być przykładem dla wielu. Swoim życiem dają świadectwo miłości, która przetrwa wszystko. Jubilatom pozostaje życzyć wielu sił i dalszego pielęgnowania więzi, która ich łączy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również