Wiadomości z Katowic

Pepsi Silesia Beats. Przed nami druga edycja!

  • Dodano: 2020-07-17 08:45, aktualizacja: 2020-07-17 08:57

Już 18 lipca druga edycja multimedialnego spektaklu z udziałem najlepszych polskich Dj'ów transmitowana na żywo prosto ze Stadionu Śląskiego!

W te wakacje STADION ŚLĄSKI, PEPSI oraz PMG Group rozpoczęli muzyczny projekt jakiego jeszcze w Europie nie było! PEPSI SILESIA BEATS to trzy wakacyjne imprezy w formacie VIDEO LIVE STREAM dostępnym dla fanów muzyki elektronicznej i wszystkich tych, którzy kochają tańczyć w rytmie pozytywnych bitów.

Po sukcesie pierwszej edycji - czas na drugą!

Prosto z niesamowitego i historycznego miejsca - Stadionu Śląskiego - ponownie w Waszych domach, ogrodach, tarasach i wszędzie tam, gdzie zabierzecie ze sobą internet zagoszczą największe nazwiska polskiej sceny klubowej, najlepsza muzyka, wyjątkowa oprawa oraz studio LIVE!

Przygotujcie swoje najlepsze stroje, załóżcie najlepsze szpilki lub wyciągnijcie z szafy szalone imprezowe stroje! To będzie wyjątkowa impreza w formacie LIVE STREAM, gdziekolwiek będziecie!

Tańczcie przy energicznych dźwiękach! Podziwiajcie niesamowite i ogromne miejsce w zderzeniu z techniką sceniczną i wyjątkową oprawą! Zobaczcie siebie i przyjaciół na wielkich stadionowych ekranach! Sprawdzajcie kto bawi się razem z Wami, połączcie się na żywo ze studiem LIVE, oglądajcie wywiady z artystami! Przygotujcie się na niespodzianki!  

„Pokaż się na Instagram story! Oznacz @pepsi_pl i @pepsisilesiabeats #pepsisilesiabeats zdobądź limitowaną serię gadżetów i extra prezenty!" – zachęcają organizatorzy w mediach społecznościowych.

Pierwsza edycja już za nami! Teraz czas na drugą!

Już w sobotę 18 lipca – murawa na Stadionie Śląskim zostanie podzielona na cztery dj'skie areny! Wystąpią: C-Bool, Gromee, Sikdope oraz Adam De Great, współtwórca i producent wydarzenia.

„Druga edycja to kolejny poziom muzycznego trójboju! Tym razem nawiążemy do sportowych i piłkarskich emocji! Zobaczycie losowanie kolejności występów, tuż przed ich rozpoczęciem! Każdy z artystów będzie miał swoją trybunę i stół DJ'ski! W trakcie drugiej edycji widzowie jako pierwsi poznają pełny skład artystów oraz formułę trzeciej – finałowej edycji!" – zapowiada Adam Mitrenga, właściciel PMG Group.

Mało?! Organizatorzy zapewniają wiele niespodzianek zachęcając do oglądania Pepsi Silesia Beats Video Live Stream już w tę sobotę o 21.00 na www.pepsisilesiabeats.com

„Jesteśmy zadowoleni z pierwszej edycji Pepsi Silesia Beats, która została bardzo dobrze przyjęta przez miłośników muzyki klubowej. Nie możemy się już doczekać drugiej części, która tematycznie nawiązywać będzie do sportowych i piłkarskich emocji. Jesteśmy przekonani, że magia Stadionu Śląski doda głębszego wymiaru utworom, które zaprezentują artyści na murawie tego legendarnego obiektu. Projekt cały czas jest rozwijany i z pewnością przyniesie dużo pozytywnych emocji sympatykom muzyki elektronicznej" – podsumowuje Bartłomiej Kowalski, dyrektor generalny Stadionu Śląskiego.

Warto zarezerwować sobie czas na kolejną wakacyjną edycję Pepsi Silesia Beats!

Save the date - 18 lipca o godz. 21.00! Organizatorzy gwarantują, że nie przestaną zaskakiwać widzów pomysłowością i całą oprawą widowiska. Śledźcie #pepsisilesiabeats online!

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Organizatorzy: Stadion Śląski, PMG Group
Sponsor tytularny: Pepsi
Partnerzy: Humpter, Xoni on Air, BMW Gazda Group, Mr GuGu & MissGo.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.