Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Policjanci z Katowic poszukują sprawcy kradzieży biżuterii

  • Dodano: 2019-03-25 11:45

Policjanci z komisariatu VI w Katowicach poszukują sprawcy kradzieży biżuterii.

Mężczyzna wszedł do sklepu jubilerskiego i skradł paletę ze złotą biżuterią o wartości około 40 tys. zł. Moment kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na nagraniach i zdjęciach prosimy o kontakt.

Policja gwarantuje anonimowość

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 18 marca kilkanaście minut po 10.00. Do sklepu jubilerskiego przy ulicy Mickiewicza wszedł mężczyzna. Poprosił o pokazanie złotego pierścionka. Pracownica wyjęła na ladę paletę ze złotą biżuteria. Mężczyzna obejrzał pierścionek i odłożył. W pewnym momencie złapał paletę z precjozami i wybiegł ze sklepu. W sumie skradł on ponad 60 złotych pierścionków o łącznej wartości około 40 tys. zł. Moment kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na nagraniu z monitoringu oraz zdjęciach, prosimy o kontakt z policjantami z komisariatu VI w Katowicach pod numerem całodobowego telefonu: 32 200 2555, 32 200 3850 lub 112, e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.