Wiadomości z Katowic

Pożar mieszkania przy ulicy Kościuszki: prowadzone jest śledztwo

  • Dodano: 2024-05-28 09:00

Katowiccy policjanci badają okoliczności pożaru, do którego doszło w niedzielę w mieszkaniu na ulicy Kościuszki. W sprawie zatrzymani zostali dwaj bracia, którzy podnajmowali lokal. Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

Zatrzymano dwóch podejrzanych

Wczoraj po południu dyżurny katowickiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania na ul. Kościuszki w Katowicach. Na miejsce zostali skierowani katowiccy policjanci, a także strażacy. Funkcjonariusze ewakuowali 6 osób z budynku. Niestety mieszkanie praktycznie doszczętnie spłonęło. Na szczęście nikt w pożarze nie odniósł obrażeń, a po zakończonej akcji gaśniczej lokatorzy pozostałych lokali wrócili do swoich mieszkań.

Katowiccy policjanci zatrzymali w sprawie 2 mężczyzn, którzy podnajmowali mieszkanie. Bracia w wieku 20 i 22 lat zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Młodszy z nich w chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Wczoraj od wczesnych godzin rannych na miejscu pożaru trwały czynności policyjne z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również