Wiadomości z Katowic

Poznajesz tego mężczyznę? Jest podejrzany i oszustwo

  • Dodano: 2020-08-13 08:00, aktualizacja: 2020-08-13 07:16

Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o to, że 9 lipca 2020 r. podając się za kuriera, wprowadził w błąd pracownika przychodni weterynaryjnej w Katowicach co do konieczności odbioru i opłacenia fikcyjnej przesyłki.

Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu Policji IV w Katowicach pod nr tel. 47 85 137 50, 47 85 137 51 lub pod adresem e-mail: kp4katowice.ka.policja.gov.pl.

Kryminalni z Komisariatu Policji IV w Katowicach prowadzą czynności w sprawie oszustwa, do której doszło 9 lipca 2020 r. w przychodni weterynaryjnej przy ul. Bażantów w Katowicach. Podejrzewany mężczyzna po wejściu do przychodni podał się za kuriera i wprowadził w błąd pracownika przychodni co do konieczności odbioru i opłacenia fikcyjnej przesyłki. Następnie mężczyzna wyszedł i odjechał pojazdem typu kombi koloru granatowego. Istnieje również możliwość, że podejrzany mężczyzna może poruszać się samochodem dostawczym koloru białego. Wizerunek podejrzewanych mężczyzn zarejestrował monitoring.


Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z IV komisariatu pod nr tel. 47 851 37 50, 47 851 37 51 lub pod adresem e-mail: kp4katowice.ka.policja.gov.pl
Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • AG

    Psiarnia niech się weźmie za robotę a nie prosi o pomoc ludzi.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.