Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Tragiczny pożar. Nie żyją 3 osoby

  • Dodano: 2018-03-11 19:45

Policjanci z Katowic wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny pożaru, do którego doszło w nocy w mieszkaniu budynku przy ulicy Lwowskiej.

W pożarze zginęła 34-letnia kobieta, jej 5- letnie dziecko oraz 60-letni mężczyzna. Biegły z zakresu pożarnictwa określi, co było przyczyną pożaru.

Wczoraj około 22.26 dyżurny katowickiej komendy został powiadomiony o pożarze mieszkania w budynku przy ulicy Lwowskiej w Katowicach. Na miejsce pojechali policjanci, strażacy oraz pogotowie ratunkowe. Strażacy z mieszkania na pierwszym piętrze wynieśli trzy nieprzytomne osoby. Pomimo prowadzanej akcji reanimacyjnej nie udało się ich uratować. W pożarze śmierć poniosła 34-letnia kobieta, jej 5 - letnie dziecko oraz 60-letni mężczyzna.

Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo śledczej, którzy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. W czynnościach brał udział również biegły z zakresu pożarnictwa oraz lekarz biegły sądowy. Teraz biegły z zakresu pożarnictwa określi, co było przyczyną pożaru. Dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia zostaną wyjaśnione w postępowaniu przygotowawczym, które prowadzą policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice Wschód w Katowicach.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.