Wiadomości z Katowic

Daj się odkryć otwierając franczyzę z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC"

  • Dodano: 2020-11-23 08:15, aktualizacja: 2020-12-03 11:06

Inwestycja we własny biznes to ryzyko, które nie zawsze owocuje oczekiwanym zyskiem.

Co zrobić by osiągnąć sukces?
W co inwestować?
Jak zabezpieczyć się przed porażką, i jak uzyskać zwrot z inwestycji?


Odpowiedzi na powyższe pytania przedstawiamy w naszym artykule. Jednak zanim odpowiemy na pytanie, w co inwestować, skupmy się na sposobie inwestowania, bo jak wiadomo lokaty bankowe nie oferują obecnie zbyt wysokiego zwrotu.

Jak zabezpieczyć się przed stratą? 

Od dawna zauważalny jest trend, w którym małe sklepy upadają w wyniku pojawienia się w okolicy większego gracza. Mniejsze obroty nie pozwalają uzyskać atrakcyjnych rabatów w hurtowni, co w rezultacie wyklucza możliwość cenowego konkurowania. W takiej sytuacji jednym ze sposobów na pewny sukces jest podjęcie współpracy z silnym partnerem. W miejscu osiedlowego sklepiku pojawia się mały gracz z Logo wielkiego partnera. Zgodnie z zasadą „duży może więcej”  rozpoznawalna marka, otwiera możliwość rozwoju, dlatego sieci franczyzowe cieszą się dużą popularnością zarówno w Polsce, jak i Europie.

Jak uzyskać zwrot z inwestycji?

Powraca zatem pytanie, w co warto inwestować? Podczas Bolesławieckiego Święta Ceramiki, które przyciągnęło turystów z całego świata, miałam okazję podziwiać unikatowe i ręcznie zdobione naczynia ceramiczne. Z wielu stoisk największym zainteresowaniem cieszyły się wyroby oferowane przez Zakłady Ceramiczne „BOLESŁAWIEC” Sp. z o.o. - najbardziej doświadczonego producenta na rynku. Zainteresowanie było ogromne, a kolejki zdawały się nie mieć końca. Doświadczenie to unaoczniło mi chłonność rynku. Dzisiejszy rynek nastawiony jest na świadomego konsumenta, który szuka produktów wartościowych, tradycyjnych i wykraczających poza masową produkcję. Chciałam dowiedzieć się  więcej i odwiedziłam ich stronę  https://ceramicboleslawiec.com.pl/.  Firma otwiera furtkę inwestorom, którzy chcą stać się częścią tej marki. Po rozmowie z pracownikami dowiedziałam się, że oferują współpracę opartą na franczyzie.

Franczyza – atrakcyjna sieć na tle konkurencji

Dziś zakładanie biznesu jest proste. Każdego dnia powstają firmy nastawione na zysk i pozyskanie stałych klientów. Projektowanie biznesu przy współpracy z doświadczonym partnerem jest korzystniejsze niż pozostałe modele działalności. Opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, pozwala wykorzystać siłę marki oraz pozycję rynkową franczyzodawcy. Na taką pozycję składają się lata pracy, doświadczenia i udział w rynku.

Czym kierować się szukając franczyzodawcy? 

Nie jest to proste zadanie. Franczyzodawcy podnoszą stawki, oczekując horrendalnie wysokiego honorarium. Większość proponuje sztywne zasady współpracy, które ograniczają inwestorów w strategicznych decyzjach.

Zawierając umowę z franczyzodawcą, decydujesz się na kontynuowanie tradycji i filozofii danej firmy.

Co zatem może zrobić inwestor? 

Oferta Zakładów Ceramicznych “BOLESŁAWIEC” Sp. z.o.o. może być tym, czego szukasz.  Spółka oferuje – franczyzę miękką, w ramach której inwestor ma szersze pole do działania, a dodatkowo może wprowadzić sprzedaż uzupełniającą. Co można przez to rozumieć? Inwestor ma możliwość wprowadzenia np. produktów wystroju wnętrz, które nie przekroczą 40 % całości asortymentu.

ZC „BOLESŁAWIEC” Sp. z o.o. to godny zaufania partner, który swoich franczyzobiorców wprowadza w tajniki sprzedaży wyrobów ceramicznych, które od lat cieszą się powodzeniem w tysiącach polskich i zagranicznych domów. Każdy obcokrajowiec słysząc nazwę “polish pottery” od razu skojarzy ją z wyrobami Zakładów Ceramicznych “BOLESŁAWIEC”- to dowód na to, jak duży i światowy sukces odniosła ta spółka. Zajrzyj na  stronę www.zcbsklep.pl. Sprawdź sam, jak duży potencjał mają ich produkty.

Wsparcie franczyzodawcy - na czym polega?

Szkolenia teoretyczne i praktyczne, know-how, wsparcie managerskie, prawnicze i marketingowe – to standardy współpracy franczyzowej. 

Zakłady Ceramiczne “BOLESŁAWIEC” Sp. z o.o. oferują wiele więcej. Franczyzobiorca otrzymuje sprawdzony sposób na prowadzenie biznesu, pełne wyposażenie sklepu, logo, pomysł, cenioną markę, wszystko to czego naprawdę potrzebuje.  W ramach współpracy pomagają partnerom w przygotowaniu lokalu, również w doborze asortymentu. Pakiet  pierwszego zatowarowania, to zestaw  sprawdzonych, najlepiej sprzedających się produktów – w ten sposób na starcie będziesz miał wszystko, czego szukają Twoi klienci. 

Częstym problemem inwestorów jest znalezienie odpowiedniego lokalu. Spółka ma na to rozwiązanie - pomaga potencjalnemu partnerowi, nawiązując współpracę z biurem nieruchomości. Przekłada się to na zoptymalizowanie kosztów. Tak wygląda współpraca z godnym zaufania partnerem, który prosperuje na rynku od 75 lat. 

Kierunek SUKCES

Do tej pory na podjęcie współpracy zdecydowali się inwestorzy z północy Polski – ich sklepy działają prężnie, przyciągając setki klientów. 

Co więcej, klienci odwiedzający sklepy z wyrobami ceramicznymi to konsumenci, którzy w trakcie jednej wizyty robią zakupy w wysokości kilkuset złotych. 

Klienci wciąż pamiętają o katowickim sklepie, od dawna rynek upomina się o sklep firmowy w tym mieście. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, spółka oferuje inwestorom otwarcie sklepu franczyzowego w Katowicach – centrum biznesu. Zakładając sklep w tym mieście masz pewność zysku od pierwszych dni prowadzenia działalności.

Możliwość funkcjonowania pod marką gwarantuje zainteresowanie szerokiego grona klientów – od kolekcjonerów, przez gospodynie domowe, aż do turystów.

Otwórz sklep w Katowicach, zanim ktoś Cię uprzedzi.

Wspólny cel 

Uruchomienie franczyzy dedykowane jest dla inwestorów mocno stąpających po ziemi, dla których cel jest jasny – ulokowanie i rozmnożenie kapitału. 

Jeśli chcesz mieć pewność inwestycji i osiągnąć sukces, podejmij współpracę z Zakładami Ceramicznymi “BOLESŁAWIEC” Sp. z o.o. Wśród ich mocnych stron można wymienić pewną współpracę opartą na partnerstwie, unikatowość produktów światowej klasy,  miękką franczyzę czy gwarancję rozpoznawalności marki.

Szczegóły współpracy znajdziesz na: https://ceramicboleslawiec.com.pl/download/ceramika-franczyza-pl.pdf

Daj się odkryć otwierając franczyzę z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC"

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.