Wiadomości z Katowic

Dlaczego warto zapisać się na studia z zarządzania w Krakowskiej Szkole Biznesu UEK?

  • Dodano: 2023-03-23 11:30, aktualizacja: 2023-03-23 14:25

Wybór dalszej ścieżki kształcenia po ukończeniu studiów pierwszego stopnia, studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich to niełatwy proces. Decyzja powinna być dobrze przemyślana i poprzedzona analizą własnej sytuacji. Dziś możliwości edukacji jest naprawdę wiele. Osoby posiadające wyższe wykształcenie coraz częściej decydują się na studia podyplomowe. Można je rozpocząć zaraz po licencjacie lub pracy magisterskiej. Sporą popularnością wśród absolwentów uczelni wyższych cieszą się zwłaszcza kierunki podyplomowe związane z zarządzaniem. Proponuje je wiele polskich uczelni, m.in. Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego. Dlaczego warto wybrać właśnie tę szkołę wyższą? Sprawdź!

Oferta KSB UEK odpowiada aktualnym trendom

Krakowska Szkoła Biznesu jest prestiżową jednostką dydaktyczną Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Przedmiotem działalności szkoły jest działalność edukacyjna obejmująca studia z zakresu zarządzania, finansów, marketingu i sprzedaży. Obecny kształt oferty kształcenia odpowiada aktualnym, europejskim trendom w obszarze zarządzania oraz potrzebom gospodarki krajowej i europejskiej. KSB UEK oferuje ponad 90 kierunków studiów podyplomowych oraz dwuletnie programy typu MBA. Tak wiele propozycji daje możliwość dopasowania kierunku, który będzie odpowiedzią na potrzeby konkretnego kandydata.

Studia z zarządzania to inwestycja w siebie i własny rozwój

Z każdym kolejnym rokiem oferta Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK jest modyfikowana i wzbogacana z uwzględnieniem panujących trendów na rynku pracy. Celem skrupulatnie przygotowywanych programów jest wykształcenie profesjonalistów gotowych do realizacji swoich pomysłów i ambicji zawodowych. Wybierając jeden z topowych kierunków, na przykład studia z zarządzania zespołem, zwiększasz swoje szanse na dynamiczny rozwój kariery. Studia podyplomowe są inwestycją, która niemal natychmiast się zwraca. Fachowa wiedza, umiejętności oraz kompetencje, które zdobędziesz, pomogą ci wyróżnić się na tle konkurentów.

KSB to gwarancja wiedzy na najwyższym poziomie

Wybierając studia menedżerskie w Krakowie, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości kształcenia. Ucząc się w KSB UEK będziesz czerpać z wiedzy i doświadczenia czołowych specjalistów – zarówno naukowców, jak i praktyków biznesu z Polski i zagranicy. Dzięki temu nauczysz się współpracować w międzynarodowym środowisku.

Zdobywasz umiejętności praktyczne

Wiedza teoretyczna jest bardzo cenna, jednak nic nie zastąpi umiejętności praktycznych. Na nie właśnie na studiach podyplomowych kładziony jest duży nacisk. Pomaga w tym zarówno zaangażowanie do zajęć osób, które mają realne doświadczenie w biznesie, jak i sami uczestnicy studiów. Są to osoby z różnych środowisk, różnych branż i stanowisk. Często dysponują wieloletnim doświadczeniem, którym chętnie dzielą się z kolegami i koleżankami ze studiów. Można więc poznać różne, praktyczne, punktu widzenia na zagadnienia teoretyczne, a dodatkowo zawrzeć przyjaźni i znajomości biznesowe, które mogą pomoc kształtować własną karierę.

Współpraca międzynarodowa, usługi doradcze oraz działalność wydawnicza

Ważnym elementem wyróżniającym Krakowską Szkołę Biznesu UEK spośród innych jednostek są silne perspektywy międzynarodowe oraz doświadczenia w zakresie prowadzenia biznesu i zarządzania. Świadczy o tym prowadzenie szerokiej współpracy z uczelniami zagranicznymi m.in. z Wielkiej Brytanii, Szwecji, Szwajcarii, USA, Francji, Portugalii, RPA, Mołdawii i Ukrainy. Ponadto KSB UEK od wielu lat świadczy też różnorodne usługi doradcze dla firm prywatnych i państwowych oraz instytucji publicznych, a także prowadzi działalność wydawniczą.
 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.