Wiadomości z Katowic

Firmowa impreza Andrzejkowa!

  • Dodano: 2019-11-06 09:15

Zbliża się jedna z najbardziej oczekiwanych imprez roku - Andrzejki! Warto z tej okazji skorzystać i zorganizować imprezę w gronie pracowniczym. Pretekstów do integracji nigdy za wiele, czas więc zacząć działać! W jaki sposób na szybo zorganizować taką imprezę?

Na start zastanów się, dla ilu osób chcesz zorganizować firmowe Andrzejki. Jeśli Twoja firma jest mała i zatrudnia ok 30-40 pracowników, to problem praktycznie nie istnieje, bo zaproszenie powinni być wszyscy. Jeśli z kolei masz do zaplanowania event dla setek osób, dobrym pomysłem będzie podzielenie wydarzenia na kilka mniejszych. Niech każdy oddział firmy ma swoją osobną imprezę!

Kolejna rzecz, o jakiej musimy zadecydować, to rodzaj eventu. Czy chcesz zrobić zwykłą imprezę z DJ’em w klubie, czy może wydarzenie z motywem przewodnim? Nie oszukujmy się, tradycyjne „dyskoteki” są już mało atrakcyjne i zazwyczaj trzeba wyjść o krok dalej. Doskonałym pomysłem będzie przygotowanie imprezy tematycznej! Agencje eventowe, które z powodzeniem pomogą Ci w całym przedsięwzięciu, z pewnością zasypią Cię pomysłami.

Daleko nie szukając, będziesz mógł zabrać swój zespół w magiczny świat Alicji czy pokazać jak wyglądało życie w PRL’u.  A może ekskluzywna impreza u Wielkiego Gatsby’ego lub całonocna balanga wśród zjaw i potworów rodem z teledysku Michaela Jacksona pt. „Thriller”?? Jeśli masz swój pomysł, sprawna firma eventowa z pewnością go dla Ciebie zrealizuje.

Kolejny etap organizacji takiego wydarzenia to wybór odpowiedniego miejsca. Najlepszym rozwiązaniem, nawet w  przypadku nieco mniejszej grupy osób jest wynajęcie lokalu na wyłączność. Pozwoli to Wam pobawić się we własnym gronie, bez konieczności patrzenia się na innych. Miejscem imprezy może być mały lub średni klub, sala hotelowa lub specjalnie ku temu przystosowana sala bankietowa. Na rynku dostępnych jest wiele takich miejsc, więc z powodzeniem znajdziecie coś odpowiedniej wielkości dla siebie.

Nie zapominaj też o atrakcjach! Z początku różnego rodzaju gry i zabawy mogą wydawać się krępującym pomysłem, jednakże lody zawsze szybko pękają i wszyscy ochoczo biorą w nich udział. Oprócz tego, jak to na Andrzejki przystało, nie może zabraknąć typowych dla tego święta zabaw! Wróżenie z fusów czy lanie wosku przez ucho od klucza to must have tego wieczoru.

Jesteś już tylko o krok od zorganizowania wyśmienitej imprezy firmowej. Nie wahaj się ani chwili dłużej. Jeśli zainteresowały Cię powyższe propozycje, zachęcamy do skorzystania z usług Argentum Event – agencji organizujące imprezy z Wrocławia. Link: https://www.argentum-event.pl 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.