Wiadomości z Katowic

Wynajmij zamiast kupować! Sprawdź serwis z ogłoszeniami NAMOMENT.PL

  • Dodano: 2022-02-02 09:30

Dzięki popularności zakupów przez internet i dostępności dóbr z całego świata, chęć oraz możliwość posiadania powodowała stale rosnące wydatki. W dobie trwającego kryzysu dostaw większego znaczenia nabrał handel realizowany na danym obszarze. Ogłoszenia lokalne zamieszczane są również w internecie, tam odbywa się cała transakcja, ale już przekazanie towaru może być z powodzeniem realizowane bezpośrednio od właściciela do kupującego lub wynajmującego.

Prawie co czwarty mieszkaniec naszego kraju nie posiada żadnych oszczędności, a niemal 12% rodaków ma odłożone mniej niż 1000 zł — wynika z Raportu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej. Na taką sytuację finansową niemały wpływ miała wciąż trwająca pandemia i choć wspomniany raport przedstawia, że aż 61% z nas ograniczyło swoje wydatki w tym czasie, w wielu przypadkach wciąż wydajemy prawie wszystko, co zarabiamy. 

W obliczu tej sytuacji najem zyskuje na popularności nie tylko w przypadku użytkowania nieruchomości czy samochodów. Na rynku pojawiają się najróżniejsze tego typu ogłoszenia. Wynajem sprzętu sportowego, budowlanego, a nawet artykułów dziecięcych czy prostych narzędzi staje się coraz powszechniejszym zjawiskiem. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko zaoszczędzić dodatkowe sumy pieniędzy, ale jest również korzystne dla środowiska. Z jednego przedmiotu korzysta kilka, a może nawet kilkadziesiąt osób, dzięki czemu nie jest on spisywany na straty w momencie, gdy traci przydatność dla właściciela. Takie podejście jest już coraz popularniejsze na zachodzie Europy, a zainteresowanie wykazują także polscy użytkownicy oraz serwisy internetowe. 

Darmowe ogłoszenia lokalne

W odpowiedzi na ten trend powstał NAMOMENT.PL — serwis z ogłoszeniami oferujący wszystko, co można pożyczyć lub wynająć na moment. Portal ten oferuje możliwość wystawienia ogłoszeń najmu, wypożyczania, a nawet promocji usług o zróżnicowanej charakterystyce.  Znajdziesz tam ogłoszenia lokalne, ale także z innych części kraju, w kilkunastu kategoriach, od imprez okolicznościowych, przez budownictwo aż po nieruchomości.

Skorzystaj z oferty wynajmu, zamiast kupować i zatrzymaj część budżetu na swoim koncie. Jeśli posiadasz rzadko używane przedmioty, które mogą Twoim zdaniem przydać się komuś innemu, wystaw ogłoszenie i zarabiaj na zalegających w garażu narzędziach lub nieużywanych już artykułach dziecięcych. Niezależnie od powodów pamiętaj „dobry zwyczaj – wypożyczaj”!

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.