Ogłoszenia / Różne - okazje i promocje

dodaj ogłoszenie

Ozonowanie firmy, biura, mieszkania Katowice - Kastelnik

  • Dodano: 2021-10-20
  • 1464 wyświetlenia
  • Cena: 1 zł

Specjalistyczna firma Kastelnik na terenie województwa śląskiego oferuje ozonowanie firmy Katowice, ozonowanie pomieszczeń biura Katowice oraz ozonowanie mieszkania Katowice. Wszystkie usługi przeprowadzane w ramach odkażania pomieszczeń po zdiagnozowanym przypadku. Dezynfekcję wykonujemy za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 g/h do 240 g./h. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, jaki posiadamy mamy możliwość ozonowania dużych powierzchni nawet do 3000 m2/h. Ozonujemy między innymi banki, szkoły, biura, czy też sklepy wielkopowierzchniowe, czyli wszystkie miejsca, gdzie na co dzień przewija się dużo ludzi.

Pozytywne skutki działania ozonu możemy rozróżnić dwojako na efekty natychmiastowe oraz na długofalowe. Czyli od razu po zabiegu możemy zauważyć jego działanie i czujemy w powietrzu jego świeżość. Natomiast długofalowo oznacza, że efekt ten utrzymuje się przez dłuższy czas. 

Ozonowanie pomieszczeń firmy Katowice i okolica to usuwanie wirusów, bakterii i grzybów za pomocą ozonowania. Walka z COVID-19 województwo śląskie. Według Ministerstwa Rozwoju idealnym sposobem na walkę z koronawirusem w hotelach jest zastosowanie ozonowania pomieszczeń. Informacje, jakie możemy przeczytać w komunikacie   "czy ozonowanie może przeciwdziałać skażeniu wirusem SARS-CoV2?", udostępnione przez  Państwowy Instytut Badawczy, świadczą o tym, że ozon działa na wirusa SARS-CoV2. Oferujemy:

- ozonowanie pomieszczeń firmy Katowice; 

- ozonowanie przedszkola w Katowicach, Gliwicach, Zabrzu i okolicy; 

- ozonowanie pomieszczeń biurowych;

Czy wiesz, że ozon jest 50 razy bardziej reaktywny od chloru? Tak mówią naukowcy. W sieci coraz częściej przeczytać można komentarze internautów kwestionujących skuteczność takiego stosowanego do dezynfekcji klimatyzacji w walce z 100-krotnie mniejszymi od bakterii cząstkami.

O sukcesie ozonowania świadczy jego dokładność. Rozpylony generatorem ozon potrafi wniknąć wszystkie, nawet trudno dostępne zakamarki. Dokładnie usuwa z zakątków pomieszczeń wszelkie drobnoustroje: bakterie, wirusy, roztocza. Co istotne – ozon nie uczula i nawet wrażliwi alergicy nie odczuwają żadnych negatywnych reakcji, będąc w lokalach, gdzie dokonano ozonowania. Można powiedzieć, że dzieje się wręcz przeciwnie. Ozon jako jedyny ze środków dezynfekujących jest używany jako narzędzie do walki z alergenami. Z tego właśnie powodu ozonowanie jest często wykorzystywane do oczyszczania powietrza w mieszkaniach osób leczących się na przeróżne alergię. Kolejną zaletą ozonu jest fakt, że poza niszczeniem drobnoustrojów, które powodują uczulenia, np. roztocza, kurz, sierść zwierząt, oczyszcza także pomieszczenie z nieprzyjemnych zapachów. Za pomocą ozonowania możemy zlikwidować nawet bardzo przykre zapachy, których nie da się łatwo pozbyć, np. wietrząc mieszkanie czy biuro. Na przykład ozon bez problemu rozprawi się z dymem papierosowym, zapachem zgnilizny czy spalenizny. Nasze usługi świadczymy na terenie całego śląska i innych województw: Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Kędzierzyn-Koźle, Gogolin, Nysa, Opole, Kluczbork, Chorzów, Bytom, Rybnik, Racibórz, Gorzyce, Jastrzębie-Zdrój, Cieszyn, Bielsko-Biała, Żywiec, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Oświęcim, Brzeszcze, Bieruń, Lędziny, Tychy, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Piekary Ślaskie, Siewierz, Tarnowskie Góry. 

Wystawiamy fakturę VAT oraz odpowiedni ważny certyfikat ozonowania. Jeśli szukasz firmy, która wykona profesjonalne ozonowanie pomieszczeń skontaktuj się z firmą Kastelnik. Nasza oferta na https://www.kastelnik.pl/ozonowanie-pomieszczen-katowice/

Działamy na rynku od 2013 roku. Całodobowy kontakt telefoniczny. Zadzwoń do nas!

Telefon całodobowy + 48 735-960-510 (Dorota) lub +48 660-577-511

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.