Katalog firm dodaj firmę

Andpol - Serwis samochodowy Olsztyn

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Andpol - Serwis samochodowy Olsztyn

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Rataja 17A
10-203 Olsztyn
Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
  • Poniedziałek: 08:00 - 17:00
  • Wtorek: 08:00 - 17:00
  • Środa: 08:00 - 17:00
  • Czwartek: 08:00 - 17:00
  • Piątek: 08:00 - 17:00
  • Sobota: 09:00 - 14:00
  • Niedziela:

Oferta

25 lat na rynku są najlepszym dowodem na to, że Andpol to pewny auto serwis w Olsztynie. Jesteśmy chętnie wybierani zarówno przez indywidualnych, jak i biznesowych klientów. Na każdego z naszych klientów czeka zespół sześciu specjalistów z zakresu mechaniki, elektryki oraz diagnostyki samochodów. Jeśli więc interesuje Cię mechanika pojazdowa w Olsztynie lub geometria kół, koniecznie wybierz nas serwis.

Jakie jeszcze usługi świadczymy w Andpol? W pakiecie mamy szeroki wachlarz możliwości. Jeśli szukasz takich rozwiązań jak “serwis klimatyzacji w Olsztynie” czy “geometria kół w Olsztynie”, koniecznie sprawdź nas warsztat.

Aby podnieść jeszcze bardziej jakość usług, w 2018 roku przyłączyliśmy się do ProfiAuto. To sieć zrzeszająca najlepszych specjalistów z branży samochodowej z całej Polski, oferujących naprawy lub części samochodowe. U nas także zamówisz zamienne części do auta. Możemy Ci to zaoferować, dzięki współpracy z ponad 250 dostawcami.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię klimatyzacja w Olsztynie, wymiana opon czy autoserwis, sprawdź ofertę Andpol. Przekonaj się samemu, że to najlepsze rozwiązanie na rynku.

Polecenia i opinie Dodaj opinię

Wygląda no to, że nie dodano jeszcze żadnej opinii.
Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Ogłoszenia

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.