Katalog firm dodaj firmę

Bikershop

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Bikershop

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Brynowska 52
40-584 Katowice
Godziny otwarcia: 11:00 - 20:00
  • Poniedziałek: 11:00 - 20:00
  • Wtorek: 11:00 - 20:00
  • Środa: 11:00 - 20:00
  • Czwartek: 11:00 - 20:00
  • Piątek: 11:00 - 20:00
  • Sobota: 10:00 - 18:00
  • Niedziela: 10:00 - 18:00

Oferta

Bikershop

Bikershop jest znaczącym w kraju dystrybutorem sprzętu sportowego, akcesoriów oraz odzieży sportowej, produkowanych przez najlepszych światowych producentów rowerowych, narciarskich, snowboardowych oraz triathlonowych.

 

Jest obecny na rynku od 1991 r., a towary sprzedaje  na terenie całej Polski. Importuje produkty z niemal całej Europy i Azji. Posiada wyłączność dystrybucji kilkunastu światowych marek rowerowych na polskim rynku. Oferta obejmuje produkty marek takich jak: KTM, Shimano, Trek, Giant, Merida, Fuji, Kross, Creon, TRP, Prologo, Northwave, Puky, Tektro, Alligator, Axa, Cratoni, Hutchinson, Crazy Safety, Zefal. Bikershop prowadzi sprzedaż hurtową za pomocą innowacyjnego systemu B2B, dofinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, a także poprzez sieć przedstawicieli handlowych w całej Polsce. Sprzedaż detaliczna prowadzona jest w 6 własnych sklepach stacjonarnych i sklepach internetowych.

 

Zespół Bikershop aktywnie wspiera organizacje, kluby i wydarzenia sportowe.

Nasza idea – być zawsze blisko klientów

Monitorujemy ciągle rozwijający się rynek, obserwujemy nowe trendy i kształtujemy je poprzez marki, które tworzymy sami. Będąc „zawsze na bieżąco” mamy możliwość dostarczania naszym klientom te produkty i usługi, które sprawiają, że są zadowoleni – bez względu na porę roku i rodzaj sportu, którym się parają. Przy naszych sklepach działają wykwalifikowane serwisy: rowerowe i narciarskie – nawet najlepszy sprzęt wymaga konserwacji, a szwankujący produkt znajdzie u nas szybkie rozwiązanie.

 

Poza sprzedażą detaliczną „door-to-door” prowadzimy sprzedaż na skalę hurtową za pomocą najnowocześniejszych platform i narzędzi.

 

IMPORT I DYSTRYBUCJA

Importujemy towar z Taiwanu, Stanów Zjednoczonych i z niemal całej Europy. Posiadamy wyłączność na dystrybucję kilkunastu światowych marek rowerowych na polskim rynku. Dzięki bezpośredniej sprzedaży akwizycyjnej z naszą ofertą docieramy do ponad 300 odbiorców z całego kraju, zaopatrując ich sklepy we wszystkie niezbędne części, akcesoria oraz odzież sportową. Dostawcze samochody Bikershop docierają do najdalszych zakątków Polski.

 

SKLEPY FIRMOWE

Bikershop posiada sześć sklepów firmowych na terenie Polski południowej – w Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Tarnowie, Kielcach i Nowym Sączu. Sklepy dostępne są dla Państwa przez siedem dni w tygodniu.

 

Nasz krakowski sklep znajdujący się przy ulicy Czarnowiejskiej 6 jest jednym z najstarszych w kraju i poszczycić się może również wyjątkowym działem triathlonowym. W dziale tym nasi klienci mogą dostać wszelkie niezbędne akcesoria, produkty, odzież i obuwie przeznaczone do uprawiania tej wymagającej dyscypliny. Dodatkowo oferujemy Państwu również innego rodzaju usługi takie jak: bike fitting czy analizę techniki biegu, wykonane przez trenera biegania i triathlonu.

 

W placówkach znajdują się nie tylko produkty pochodzące z importu, ale również szeroki wachlarz ofert najlepszych producentów sprzętu rowerowego oraz narciarskiego. W każdym sklepie gwarantujemy fachową obsługę i rozwiązania nawet dla najbardziej wymagającego klienta. Masz wątpliwości i problem? Pamiętaj – nie ma pytań, na które nie znajdziemy odpowiedzi.

 

AKTYWNA STRONA ŻYCIA

Logo Bikershop możecie zobaczyć na wielu różnego rodzaju imprezach i wydarzeniach sportowych. Jesteśmy sponsorami, partnerami, w miarę możliwości pomagamy zdolnym zawodnikom i klubom sportowym. Sport to dla nas coś więcej niż hobby, a pracę w Bikershop podejmują ludzie, którzy kochają sport – są maniakami rowerów i innych form aktywności.

 

Jednym z projektów, który wspieramy i koordynujemy jest Aktywna Strona Życia czyli sport w najczystszej postaci! ASŻ to stowarzyszenie, które zrzesza miłośników sportu i aktywnych form wypoczynku. Jesteśmy społecznością ludzi, którzy chcą propagować aktywny styl życia – nie tylko w teorii, aktywna strona życia to przede wszystkim ruch i wiedza, jak go wykorzystać, aby osiągnąć swoje cele i dotrzeć do wytyczonej mety. Zrzeszeni uczestnicy biorą udział w otwartych treningach biegowych, kolarskich i pływackich. Z naszej strony oferujemy im szereg zniżek, rabatów i promocji na wiele produktów naszych sklepów. Dołącz do aktywnych!

 

ZAMÓWIENIA HURTOWE B2B

Dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy innowacyjny system zamówień hurtowych ERP XL, co umożliwia składanie ich on-line. Korzystanie z takiego systemu daje możliwość podglądu stanów magazynowych, pobrania aktualnych cenników oraz wizualne zapoznanie się z zamawianym towarem. Składane zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Projekt jest dofinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

Galeria

Polecenia i opinie (1) Dodaj opinię

  • Bikershop posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Katowic od 2016 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.