Katalog firm

dodaj firmę

FLIX - Serwis Apple| Serwis iPhone | MacBook Katowice

Logo FLIX - Serwis Apple| Serwis iPhone | MacBook Katowice

Adres i telefon

ul. Wojewódzka 15
40-026 Katowice
Godziny otwarcia: 10:00 – 18:00
  • Poniedziałek: 10:00 – 18:00
  • Wtorek: 10:00 – 18:00
  • Środa: 10:00 – 18:00
  • Czwartek: 10:00 – 18:00
  • Piątek: 10:00 – 18:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Sprzęt Apple cieszy się niesłabnącą popularnością już od wielu lat. Jego design, funkcjonalność i przede wszystkim bezawaryjność sprawiają, że jest wyborem setek ludzi na tym świecie. Jednakże tak jak każde inne urządzenia, tak również te od Apple mogą ulec nieoczekiwanym uszkodzeniom mechanicznym lub systemowym. W takich momentach warto znać profesjonalny serwis Apple, który sprawnie zajmie się naprawą wszelkich usterek. Właśnie taki jest nasz Serwis iPhone FLIX w Katowicach! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Prowadzimy renomowany serwis Apple, w którym co dzień pomagamy dziesiątką Klientów w diagnozie i naprawie uszkodzonego sprzętu elektronicznego marki Apple. Działamy na rynku już od ponad 6 lat — przez ten czas nabyliśmy obszerną wiedzę i znakomite zdolności manualne, które stale udoskonalamy poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach i kursach. Jako informatycy co dzień uczymy się nowych technik, które umożliwiają jeszcze sprawniejsze i dokładniejsze dokonywanie napraw. Warto również dodać, iż cechuje nas indywidualne i profesjonalne podejście do każdej sprawy, dzięki czemu zawsze starannie diagnozujemy daną usterkę i dobieramy metody przynoszące najkorzystniejsze efekty. Ze względu na to oferujemy naszym Klientom tylko i wyłącznie usługi najwyższej jakości.

W naszym pogwarancyjnym serwisie Apple pasja, zaangażowanie i chęć niesienia pomocy innym idą ze sobą w parze. Przekonasz się o tym już w pierwszych chwilach po przekroczeniu progów naszego salonu FLIX.

Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, iż większości napraw dokonujemy w bardzo szybkim tempie. Wybierając nasz serwis, masz gwarancję, że nie będziesz musiał czekać na swoje urządzenie Apple kilka dni lub tygodni. U nas to kwestia zaledwie 30 minut! Jednakże w przypadku poważniejszych uszkodzeń, które wymagają większej ilości czasu, poświęcenia i sprowadzenia kompatybilnych części, czas naprawy może się odrobinę wydłużyć.

W swojej pracy wykorzystujemy innowacyjny sprzęt oraz wysokiej klasy części oryginalne lub zamienne. Dodatkowo udzielamy nawet 12-miesięcznej gwarancji na zmienione elementy i wykonaną naprawę.

Świadczymy szeroki zakres usług, w których skład wchodzi m.in.:

a) naprawa iPhone:

➤ wymiana baterii iPhone,

➤ wymiana wyświetlacza,

➤ wymiana szybki,

➤ wymiana przycisku HOME,

➤ wymiana aparatu,

➤ naprawa po zalaniu,

➤ wymiana głośnika,

➤ wymiana gniazda ładowania,

➤ i wiele innych.

b) serwis iPad:

➤ wymiana szybki,

➤ wymiana baterii.

c) naprawa Apple Watch:

➤ wymiana uszkodzonego wyświetlacza,

➤ wymiana pękniętej szybki,

➤ wymiana zużytej baterii.

d) serwis MacBook:

➤ czyszczenie po zalaniu,

➤ wymiana uszkodzonej baterii,

➤ wymiana klawiatury,

➤ wymiana wadliwego wyświetlacza,

➤ wymiana matrycy,

➤ wymiana dysku SSD,

➤ i wiele innych.

Więcej dowiesz się na naszej stronie internetowej https://flixapple.com/serwis-katowice/

Profesjonalna obsługa, fachowa naprawa produktów Apple, atrakcyjne ceny — to tylko część zalet naszego Serwisu Apple FLIX w Katowicach!

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty! Gwarantujemy, że dzięki nam Twoje urządzenie marki Apple zyska drugie życie i będziesz mógł cieszyć się nim na nowo.

FLIX — Serwis Apple Katowice

Wojewódzka 15

40-026 Katowice

Galeria

Polecenia i opinie (1)

Dodaj opinię
  • FLIX - Serwis Apple| Serwis iPhone | MacBook posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Katowic od 2021 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.