Katalog firm

dodaj firmę

Intoseo - Pozycjonowanie stron Katowice

Logo Intoseo - Pozycjonowanie stron Katowice Katowice

Adres i telefon

ul. Modelarska 18
40-142 Katowice
Godziny otwarcia: 07:00 - 19:30
 • Poniedziałek: 07:00 - 19:30
 • Wtorek: 07:00 - 19:30
 • Środa: 07:00 - 19:30
 • Czwartek: 07:00 - 19:30
 • Piątek: 07:00 - 19:30
 • Sobota: 10:00 - 16:00
 • Niedziela:
Zamówienia telefoniczne Zamówienia online Dostawa do klienta

Oferta

Intoseo Katowice - Pozycjonowanie i Kampanie online

 • Pozycjonowanie stron internetowych oraz sklepów, pozycjonowanie lokalne, optymalizacja SEO
 • Kampanie Google Ads - linki sponsorowane, remarketing, sieć display, YouTube, kampanie produktowe
 • Kampanie social media - Facebook, Instagram, Linkedin
 • Szkolenia oraz outsourcing
 • Kampanie mobilne DMP

Szybka wycena pozycjonowania lub kampanii: tel: 881002069 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Nasza agencja istnieje nieprzerwanie od 2011 roku. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w reklamie online. Skutecznie przez cały czas zajmujemy się pozycjonowanie stron internetowych, prowadzeniem kampanii Google Ads (AdWords) jak i prowadzeniem profili i kampanii płatnych w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Linkedin, Tiktok oraz innych.

W ramach pozycjonowania stron internetowych zajmujemy się kompleksowo usługą SEO, polegającą na znacznym podniesieniu widoczności stron naszych klientów w wyszukiwarce Google. Bardzo ważne dla nas jest już na samym początku ustalenie odpowiedniej strategii, w tym staranne dobranie słów kluczowych, które będą odpowiedzialne za trafienie do grupy docelowej przekładającej się na zapytania i sprzedaż. W procesie pozycjonowania działamy kompleksowo od "A-Z", co oznacza, że podejmujemy wszelkie działania od optymalizacji technicznej strony/sklepu po optymalizację treści jak i linkbulding, czyli budowanie odpowiedniego profili odnośników. Do usługi pozycjonowania strony oraz sklepu podchodzi bardzo indywidualnie. Każdy przypadek jest dla nas inny i za każdym razem działamy nieszablonowo bazując co jest skuteczne i przynosi rezultaty. Pozycjonujemy strony dużych marek jak i lokalnych biznesów - tzw. pozycjonowanie lokalne (dla firm, które działają w konkretnym mieście np. tylko w Katowicach lub kilku wybranych miastach). Oprócz tego zajmujemy się także pozycjonowaniem sklepów internetowych.

Dla naszych klientów często prowadzimy równolegle działania związanie z Google Ads. Kampanie Google Ads to szereg rozwiązań jeśli chodzi o promocje w internecie. W zależności od branży prowadzimy kampanie w wyszukiwarce czyli tak zwane linki sponsorowane. W wyszukiwarce także realizujemy kampanie produktowe czyli Google Merchant, działania te są dedykowane głównie dla sklepów internetowych, ale również i w innych branżach jesteśmy w stanie je wykorzystać.

Skutecznie od lat prowadzimy także kampanie w social media. Wykorzystując szerokie możliwości targetowań, informacje jakie platformy społecznościowe posiadają jesteśmy skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów z każdym przekazem. W zależności od branży, konkretnego produktu lub usługi możemy działać promocyjnie na określonych platformach wykorzystując ich potencjał dotarcia. Sami jesteśmy  w stanie przygotować kreacje, odpowiednie formaty reklam, aby nie angażować Ciebie w ten proces, a jedynie dostarczać zapytania, leady i sprzedaż.

Od lat prowadzimy także szkolenia dla naszych klientów, zarówno w postaci stałego wsparcia jak i jednorazowego konsultingu, przeszkolenia z konkretnego prowadzenia działań we własnym zakresie. W ramach szkolenia pracujemy na konkretnych biznesach naszych klientów, uwzględniając w tym specyfikę branży, możliwości i potencjalnie najlepsze rozwiązania, które klient po szkoleniu jest w stanie sam prowadzić.

Chętnie podejmujemy współpracę na zasadzie outsouringu w różnych trybach. Działamy dla innych firm jak zdalny dział marketingu jak i uzupełniamy niektóre agencje i domy mediowe w konkretne usługi np. pozycjonowanie. Możemy zostać częścią Twojego zespołu pracując zdalnie, skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły współpracy.

Śledzimy stale zmieniające się trendy dlatego też od lat mocno skupiamy się także na reklamie kierowanej na urządzenia mobilne. Obecnie znacząca większość ruchu na stronach pochodzi ze smartfonów, które przy okazji dają nam dużo więcej informacji o użytkowniku niż w przypadku ruchu z komputerów. Takie dane wykorzystujemy do także do zaawansowanych, ściśle targetowanych reklam, które odznaczają się bardzo wysoką konwersją.

Jako specjaliści z zakresu pozycjonowania stron oraz marketingu online chętnie umówimy i przygotujemy plan działania dla Twojego biznesu. Nie obsługujemy klientów masowo, dzięki temu jesteśmy w stanie z dużym zaangażowaniem zrozumieć jak działać by Twój biznes odpowiednio konwertował.

Galeria

Polecenia i opinie (2)

Dodaj opinię
 • Dzięki agencji Intoseo udało nam się zaistnieć w Google, co dało nam bezpośrednie przełożenie na wyniki sprzedażowe. Na tle innych firm muszę pochwalić bardzo dobry kontakt, również w godzinach wieczornych. Korzystamy od ponad roku z usługi pozycjonowania, dzięki, której notujemy miesiąc do miesiąca wzrosty pozycji i ruchu - widoczne w Google Analytics. Oprócz tego Intoseo prowadzi dla nas kampanię Google Ads - od samego początku w przejrzysty sposób. Bardzo cenimy profesjonalizm i uczciwość, co do której mieliśmy w innych firmach zastrzeżenia.

  Co byś zmienił w firmie?   Brak uwag.

  Data skorzystania z usługi:   2021-12-15

 • Intoseo - Pozycjonowanie stron Katowice posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Katowic od 2022 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.