Katalog firm dodaj firmę

Jeep Partner Katowice - Serwis Jeepa

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Jeep Partner Katowice - Serwis Jeepa

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Kościuszki 261
40-690 Katowice
Godziny otwarcia: 7:00 - 19:00
  • Poniedziałek: 7:00 - 19:00
  • Wtorek: 7:00 - 19:00
  • Środa: 7:00 - 19:00
  • Czwartek: 7:00 - 19:00
  • Piątek: 7:00 - 19:00
  • Sobota: 7:00 - 14:00
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Jeep Partner Katowice - Serwis Jeepa

Serwis Jeep w Katowicach

Jeep Partner to autoryzowany serwis Jeep w Katowicach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferuje usługi najwyższej jakości. Wszelkie naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne są wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników, którzy stale podnoszą swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach, organizowanych przez producenta obsługiwanych przez nas samochodów.

W serwisie Jeepa wykonywane są naprawy mechaniczne a także blacharsko-mechaniczne. Montujemy instalacje LPG oraz można do nas przyjechać na przegląd rejestracyjny. Zajmujemy się również kompleksowo likwidacją szkód komunikacyjnych - od początku do końca. Holujemy uszkodzony samochód do serwisu, kontaktujemy się z rzeczoznawcą, załatwiamy formalności z ubezpieczycielem oraz bezgotówkowo rozliczamy naprawę. Ponadto na czas likwidacji szkody oferujemy samochód zastępczy. Zapewniamy całodobową pomoc drogową w sytuacjach, gdy samochód zepsuje się na trasie.

W serwisie Jeepa dysponujemy 14 stanowiskami warsztatowymi. Na oryginalne części użyte podczas naprawy udzielamy 12-miesięcznej gwarancji a na samą naprawę dajemy 24-miesięczną gwarancję. Dla stałych klientów mamy przewidziane atrakcyjne rabaty, korzystne pakiety serwisowe. Oferujemy możliwość kredytowania kosztownych napraw.

Galeria

Polecenia i opinie (1) Dodaj opinię

  • Udało się naprawić moje auto w szybkim terminie i naprawdę za niewielkie pieniądze w stosunku do tego co mówili w innych warsztatach .do tego wszystko wytłumaczone. Polecam

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.