Katalog firm

dodaj firmę

Lemoniada Music Club Katowice

Logo Lemoniada Music Club Katowice

Adres i telefon

ul. Mariacka 4
40-014 Katowice
Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek:
  • Wtorek:
  • Środa:
  • Czwartek:
  • Piątek:
  • Sobota:
  • Niedziela:

Oferta

LEMONIADA MUSIC CLUB to nie tylko nazwa sieci klubów, to także projekt łączący szeroko pojętą kulturę zabawy z promocją kultury wysokiej. To nowa jakość na klubowej scenie KATOWIC.

Na mapie kulturalnej miasta, przy jednej z jego najbardziej prestiżowych ulic - Mariackiej, pojawia się nowe modne miejsce, które serwuje nie tylko dobrą zabawę przy wyselekcjonowanych klubowych dźwiękach, ale także szereg, nie tylko muzycznych, aktywności kulturalnych.

LEMONIADA MUSIC CLUB KATOWICE to nie tylko pełny bar i rozgrzany do czerwoności parkiet, ale również niebanalna przestrzeń, w której mogą prezentować się młodzi twórcy.

LEMONIADA MUSIC CLUB od początku przyciąga uwagę mediów, zarówno ogólnopolskich (stała współpraca m.in. z TVN, Radio Zet, Machina, Onet.pl) jak i lokalnych, które chętnie popularyzują wydarzenia sygnowane tą marką.

Pierwszy klub powstał w 2006 roku we Wrocławiu i po zaledwie kilku miesiącach działalności zyskał miano imprezowej wizytówki miasta według czytelników miesięcznika GLAMOUR, zdobywając nagrodę obok tak znanych i kultowych miejsc jak warszawska FABRYKA TRZCINY, poznański klub SQ czy sopocka MANDARYNKA.

W sobotę 22 maja miała miejsce absolutnie wyjątkowa noc klubowa sygnowana przez FASHION TV, w której udział wzięli posiadacze specjalnych zaproszeń.

Transmisję z imprezy w Katowicach będą mogli zobaczyć widzowie Fashion TV w 120 krajach na całym świecie! Tym samym LEMONIADA MUSIC CLUB w KATOWICACH dołączyła do wąskiego i niezwykle prestiżowego grona klubów wspieranych tą międzynarodową marką.
Symbolem Fashion TV, jak również działających pod tą marką portalu internetowego oraz sieci barów, jest diament, czyli powszechny obiekt pożądania. Jednym z dodatkowych i najsłynniejszych elementów działalności są organizowane w modnych klubach imprezy z udziałem modelek.

Zapraszamy do LEMONIADA MUSIC CLUB KATOWICE.

 

Załączniki do pobrania:

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj opinię
  • Lemoniada Music Club posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Katowic od 2010 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.