Katalog firm

dodaj firmę

MM NIERUCHOMOSCI Katowice

Logo MM NIERUCHOMOSCI Katowice Katowice

Adres i telefon

ul. Markiefki 39
40-213 Katowice
Godziny otwarcia: 8:00 -20:00
otwarte
 • Poniedziałek: 8:00 -20:00
 • Wtorek: 8:00 -20:00
 • Środa: 8:00 -20:00
 • Czwartek: 8:00 -20:00
 • Piątek: 8:00 -20:00
 • Sobota: 8:00 -15:00
 • Niedziela: nieczynne
Zamówienia telefoniczne Zamówienia online

Oferta

Biuro MM Nieruchomości Katowice oferuje kompleksową obsługę w obrocie nieruchomościami. Zajmujemy się pośrednictwem w kupnie, sprzedaży i wynajmie wszelkiego rodzaju lokali i terenów.

Dla Klientów komercyjnych reprezentujących podmioty gospodarcze mamy szeroką ofertę obiektów i terenów przemysłowych takich jak: hale, magazyny, lokale biurowe i grunty pod inwestycje.

Natomiast dla Klientów indywidualnych mamy propozycję mieszkań, domów oraz działek budowlanych. Wszystkim naszym Klientom oferujemy rzetelną i profesjonalną obsługę opartą na posiadanej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Dla Nich na bieżąco analizujemy i monitorujemy rynek nieruchomości na Śląsku. Na Ich życzenie szukamy nieruchomości spełniających określone parametry i wymagania.

Naszą ofertę systematycznie aktualizujemy i poszerzamy o nowe propozycje, tak by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Współpracujemy z wieloma bankami, kancelariami notarialnymi i radcami prawnymi.

Zapewniamy bezpłatną pomoc i doradztwo przy wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej. Wspieramy naszych Klientów w procesie ubiegania się o kredyt.

KLIENT JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY !

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Galeria

Polecenia i opinie (4)

Dodaj opinię
 • Z, całego serca polecam usługi biura Pana Marka! Świetny kontakt, kompleksowa obsługa i profesjonalizm to to, czego szukałam. Pan Marek przez cały czas służył pomocą i radą. W przyszłości z pewnością także skorzystam ponownie z usług biura.

  Data skorzystania z usługi:   2022-04-15

 • Wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku. Pan Marek bardzo rzeczowo i rzetelnie wykonuje swoją pracę.

  Data skorzystania z usługi:   2022-04-06

 • Gorąco polecam agencję MM Nieruchomości Katowice. Pan Marek właściciel Biura to osoba kompetentna, doświadczona i życzliwa. Chętnie pomaga każdemu kto się do Niego zgłosi. Pomógł mi wynająć moje mieszkanie. Szybko znalazł najemcę, zadbał o wszystkie formalności, przygotował umowę i był zemną u notariusza. Pana Marka poleciła mi koleżanka, która sprzedała swoje mieszkanie przez biuro MM Nieruchomości w Katowicach i była bardzo zadowolona. Jeszcze raz polecam!

  Data skorzystania z usługi:   2022-03-01

 • MM Nieruchomości Marek Mryc posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Katowic od 2019 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.