Katalog firm

dodaj firmę

MM NIERUCHOMOŚCI Katowice

Logo MM NIERUCHOMOŚCI Katowice Katowice

Adres i telefon

ul. Markiefki 39
40-213 Katowice
Godziny otwarcia: nieczynne
 • Poniedziałek: 8:00 -20:00
 • Wtorek: 8:00 -20:00
 • Środa: 8:00 -20:00
 • Czwartek: 8:00 -20:00
 • Piątek: 8:00 -20:00
 • Sobota: 8:00 -15:00
 • Niedziela: nieczynne

Oferta

Biuro MM Nieruchomości Katowice oferuje kompleksową obsługę w obrocie nieruchomościami. Zajmujemy się pośrednictwem w kupnie, sprzedaży i wynajmie wszelkiego rodzaju lokali i terenów.

Dla Klientów komercyjnych reprezentujących podmioty gospodarcze mamy szeroką ofertę obiektów i terenów przemysłowych takich jak: #hale, #magazyny, lokale biurowe i grunty pod inwestycje.

Natomiast dla Klientów indywidualnych mamy propozycję mieszkań, domów oraz działek budowlanych. Wszystkim naszym Klientom oferujemy rzetelną i profesjonalną obsługę opartą na posiadanej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Dla Nich na bieżąco analizujemy i monitorujemy rynek nieruchomości na Śląsku. Na Ich życzenie szukamy nieruchomości spełniających określone parametry i wymagania.

Naszą ofertę systematycznie aktualizujemy i poszerzamy o nowe propozycje, tak by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Współpracujemy z wieloma bankami, kancelariami notarialnymi i radcami prawnymi.

Zapewniamy bezpłatną pomoc i doradztwo przy wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej. Wspieramy naszych Klientów w procesie ubiegania się o kredyt.

KLIENT JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY !

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

#MMNieruchomościKatowice 

Galeria

Polecenia (14)

Dodaj polecenie
 • Bardzo profesjonalna współpraca podczas całego procesu zakupu mieszkania. Obecnie jesteśmy w trakcie sprzedaży mieszkania. Gorąco polecam usługi Pana Marka!

  Data skorzystania z usługi:   2024-01-22

 • Duże doświadczenie, kompetencje pana Marka oraz szybkość działania

  Co byś zmienił w firmie?   Nic

  Data skorzystania z usługi:   2023-10-10

 • Firma bardzo profesjonalna, wsparcie i pomoc na każdym etapie sprzedaży, bardzo bardzo polecam,i serdecznie pozdrawiam

  Co byś zmienił w firmie?   nic

  Data skorzystania z usługi:   2023-03-02

 • Profesjonalna obsługa i porada to przede wszystkim. Ale najważniejsze jest to jakim dobrym i pomocnym człowiekiem jest Pan Marek. Serdeczna osoba. polecam

  Data skorzystania z usługi:   2023-03-03

 • Polecam gorąco, firma solidna, Pan Marek profesjonalista, szybko i bez problemow

  Co byś zmienił w firmie?   Nic

  Data skorzystania z usługi:   2023-03-08

 • Super kontaktz biurem. Szybkie działania. Sprawy niemożliwe stają się prawdziwe

  Co byś zmienił w firmie?   Nic

  Data skorzystania z usługi:   2022-11-07

 • Pan Marek Mryc jest bardzo rzetelny i godny zaufania. Poniewaz nie mieszkamy na miejscu sluzyl rada i z zaangazowaniem pomagal w zalatwianiu formalnosci. Bylismy w stalym kontakcie telefonicznym. Mozemy z cala pewnoscia polecic go dalej!

  Data skorzystania z usługi:   2021-10-30

 • Serdecznie polecam współpracę z Panem Markiem, pełen profesjonalizm. Bardzo rzetelnie i z zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, zawsze jest dobry kontakt.

  Data skorzystania z usługi:   2022-10-26

 • Składam wielkie podziękowania Panu Markowi Mryc za pomoc. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi w bardzo krótkim czasie udało się sprzedać mieszkanie. Jestem bardzo zadowolona z procesu sprzedaży od samego początku aż do końca oraz przypilnowania przez Pana Marka całej strony formalnej. Nie można zapomnieć o wysokiej kulturze osobistej, empatii i dyspozycyjności. Z całego serca polecam współpracę i z pewnością jeszcze wiele razy skorzystam z pomocy biura nieruchomości. W natłoku spraw nie musiałam się o nic martwić, ponieważ Pan Marek wszystkiego dopilnował.

  Data skorzystania z usługi:   2022-07-01

12następna »

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.