Katalog firm

dodaj firmę

Niepubliczne Przedszkole KREATYWKA Katowice

Logo Niepubliczne Przedszkole KREATYWKA Katowice

Adres i telefon

ul. Książęca 22/LU1
40-725 Katowice
Godziny otwarcia: 7:00 - 17:00
otwarte
  • Poniedziałek: 7:00 - 17:00
  • Wtorek: 7:00 - 17:00
  • Środa: 7:00 - 17:00
  • Czwartek: 7:00 - 17:00
  • Piątek: 7:00 - 17:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nnieczynne

Oferta

Przedszkole Kreatywka to nowoczesna placówka edukacyjna, która oferuje dzieciom w wieku od 2,5 do 6 lat bogaty program nauczania i zabawy. Nasze sale są jasne, przewiewne i wyposażone w ciekawe pomoce dydaktyczne. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych podopiecznych, dlatego cały obiekt jest monitorowany.

Naszym wyróżnikiem są niewielkie grupy, które liczą od 15 do 18 dzieci. Dzięki temu możemy zapewnić indywidualne podejście do każdego malucha i dostosować się do jego potrzeb i zainteresowań.

Żłobek Kreatywka to przyjazne miejsce dla najmłodszych dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Znajdujemy się na nowym Osiedlu Franciszkańskim, gdzie dzielimy przestrzeń z przedszkolem. Nasze wnętrza są urządzone z dbałością o szczegóły i funkcjonalność. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętu i zabawek. Stawiamy na zdrowe odżywianie według metody BLW i spokojną atmosferę. Nasz żłobek jest otwarty od 7.00 do 17.30.

Jeśli szukasz dla swojego dziecka przedszkola, które zapewni mu wszechstronny rozwój i przygotuje go na przyszłe wyzwania, zapraszamy do Kreatywki! U nas Twoja pociecha będzie uczyć się języków obcych, rozwijać swoją kreatywność i cieszyć się każdym dniem!

Rekrutacja do naszego przedszkola jest bardzo łatwa! Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy lub zadzwonisz do nas. Przyjmujemy dzieci od 2,5 do 6 lat. Po otrzymaniu Twojej zgody przygotujemy umowę i wyślemy Ci ją do podpisania. Po odesłaniu nam podpisanych dokumentów Twoje dziecko będzie mogło rozpocząć swoją przygodę z Kreatywką! Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

 

 


 

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj polecenie
  • Niepubliczne Przedszkole KREATYWKA posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Katowic od 2023 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.