Katalog firm

dodaj firmę

P.U.H. Etrans Sp. z o.o.

Adres i telefon

ul. Leśna 1
43-170 Łaziska Górne
Godziny otwarcia: 09:00 - 18:00
  • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
  • Wtorek: 09:00 - 18:00
  • Środa: 09:00 - 18:00
  • Czwartek: 09:00 - 18:00
  • Piątek: 09:00 - 18:00
  • Sobota: 09:00 - 14:00
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

P.U.H. Etrans Sp. Z o.o. to Autoryzowany Salon i Serwis KIA mieszczący się w Łaziskach Górnych przy ulicy Leśna 1.

Salon zajmuje się sprzedażą nowych i używanych samochodów KIA, ale w swojej ofercie posiada również samochody innych marek. Co istotne firma prowadzi również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla samochodów KIA, a dodatkowo zajmuje się sprzedażą części zamiennych i akcesoriów. Kupując używane auta w Etrans masz pewność, że kupujesz auta sprawdzone, które przeszły liczne testy zanim trafiły do sprzedaży.

Sprawdź KIA Śląskie  

KIA Etrans to również usługi finansowe i ubezpieczeniowe, dzięki współpracy z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, marka jest w stanie oferować ubezpieczenia na dogodnych warunkach. W przypadku finansowania, klienci mają możliwość skorzystania ze standardowego kredytu ratalnego, kredytu z karencją w spłacie, kredytu balonowego, kredytu z niską ratą, leasingu czy pożyczki leasingowej.

Salon Kia obsługuje klientów z całego Śląska w tym takich miast jak Katowice, Chorzów, Zabrze, Bytom, Tychy, Częstochowa i wiele innych. Znamy potrzeby mieszkańców regionu i wiem jakich aut szukają. 

Salon istnieje na rynku od roku 1995 i przez ten czas zdobył zaufanie klientów. Ciągły rozwój i inwestycje w infrastrukturę oraz każdy sprawia, że jest to idealne miejsce na zakup swojego nowego auta. Niezależnie czy myślisz o zakupie nowego czy używanego auta marki KIA, ale również samochodów innych marek, warto bliżej przyjrzeć się ofercie naszej firmy. Zapraszamy do odwiedzenia KIA Etrans i wybrania samochodu dla siebie.

Polecenia i opinie

Dodaj opinię

Wygląda no to, że nie dodano jeszcze żadnej opinii.
Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.