Katalog firm

dodaj firmę

Salon samochodowy i serwis Ford Katowice

Logo Salon samochodowy i serwis Ford Katowice

Adres i telefon

ul. Drogowa Trasa Średnicowa 51
41-506 Chorzów
Godziny otwarcia: 08:00 - 18:00
  • Poniedziałek: 08:00 - 18:00
  • Wtorek: 08:00 - 18:00
  • Środa: 08:00 - 18:00
  • Czwartek: 08:00 - 18:00
  • Piątek: 08:00 - 18:00
  • Sobota: 08:00 - 14:00
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Auto-Boss Ford to miejsce, które sprosta Twoim motoryzacyjnym oczekiwaniom!

Od lat rozpowszechniamy wśród mieszkańców Katowic i innych śląskich miast miłość do amerykańskiej marki produkującej samochody osobowe i dostawcze. Marka Ford od początku istnienia obrała sobie za cel oferowanie samochodów nowoczesnych i bezpiecznych - w dobrej cenie. W eleganckich przestrzeniach naszego Salonu Ford w okolicy Katowic znajdują się zarówno nowe, jak i używane samochody dostępne od ręki. Oferujemy kompleksowe wsparcie przy wyborze idealnego samochodu wraz z optymalną ofertą ubezpieczenia i finansowania. Chcemy, aby każdy, kto odwiedza nasz Salon czuł się u nas komfortowo i znalazł dokładnie taki samochód, jakiego szuka. Właśnie dlatego przez cały proces wyboru klientów przeprowadzają doświadczeni i wykwalifikowani doradcy do spraw sprzedaży. Przekonaj się sam i odwiedź Salon Auto-Boss!

Serwis Ford w pobliżu Katowice

Dobre skomunikowanie naszego Serwisu sprawia, że Auto-Boss to Salon Ford idealny dla mieszkańców Katowic. Nasz Salon i Serwis znajdują się na Drogowej Trasie Średnicowej, dzięki czemu dojedziesz do nas bez korków w zaledwie kilka minut. W naszym Autoryzowanym Serwisie pracuje wykwalifikowana kadra mechaników i diagnostów, dla których nie istnieje niemożliwe.

Zachęcamy do kontaktu.

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj polecenie
  • Salon samochodowy Ford dla mieszkańców Katowic posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Katowic od 2020 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.