Katalog firm dodaj firmę

Wanik - Cięcie i wiercenie w betonie

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Wanik - Cięcie i wiercenie w betonie

Adres i telefon

ul. Al. Roździeńskiego 188D
40-203 Katowice
Godziny otwarcia: kontakt telefoniczny
 • Poniedziałek: kontakt telefoniczny
 • Wtorek: kontakt telefoniczny
 • Środa: kontakt telefoniczny
 • Czwartek: kontakt telefoniczny
 • Piątek: kontakt telefoniczny
 • Sobota: nieczynne
 • Niedziela: nieczynne

Oferta

Cięcie betonu

Przedsiębiorstwo GEOGROUP Konrad Wanik istnieje na rynku od 2008 roku. Od samego początku do dnia dzisiejszego cieszy się nieskazitelną opinią klientów. Firma specjalizuje się w usługach z zakresu cięcia i szeroko rozumianej obróbki betonu  z wykorzystaniem techniki diamentowej.

W ofercie firmy znajdują się następujące usługi:

 • Cięcie betonu - Dysponując bardzo rozbudowanym parkiem maszynowym, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi z zakresu cięcia betonu, płyt żelbetowych oraz innych materiałów konstrukcyjnych. Wszelkie prace wykonujemy z użyciem techniki diamentowej, co pozwala przeprowadzić bezpyłowe cięcia z największą precyzją oraz bez uszkodzeń obrabianych materiałów.
 • Wiercenie w betonie - Oferujemy Państwu usługi w zakresie wiercenia w betonie, żelbecie, cegle oraz kamieniu z wykorzystaniem techniki diamentowej. Wykonujemy odwierty pionowe, poziome oraz pod dowolnym kątem. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii  jesteśmy w stanie realizować najbardziej nietypowe zlecenia.
 • Szlifowanie betonu - W zakresie usług wykonywanych przez nasza firmę znajduje się szlifowanie powierzchni betonowych. Szlifowanie techniką diamentową pozwala zniwelować nierówności powierzchni, dzięki czemu można uzyskać precyzyjnie wyrównane podłoże. Nasza firma specjalizuje się w szlifowaniu stropów, sufitów, podłóg oraz ścian. Wykonujemy także szlifowanie mniejszych powierzchni oraz elementów np. schodów.
 • Frezowanie betonu - Aby uzyskać betonowe podłoże o dużej przyczepności wykorzystuje się proces frezowania betonu. Frezowanie umożliwia niwelowanie stosunkowo dużych nierówności, co ma istotne znaczenie podczas prac wykończeniowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi frezowania również innego rodzaju  powierzchni niż betonowe. Wykonujemy także frezowanie minidrogówkami oraz frezowanie planetarne.
 • Kucie betonu - Dla naszych klientów przygotowaliśmy również ofertę w zakresie kucia różnego rodzaju materiałów. Wykonujemy kucie betonu, żelbetu i innych podłoży podczas rozbiórki i wyburzeń budynków czy innych obiektów. Oferowane przez nas usługi znacznie przyspieszają przebieg prac remontowych, podczas których konieczne jest np. skuwanie posadzek.
 • Szlifowanie i polerowanie betonu - Działania mają na celu precyzyjne wyrówanie powierzchni zarówno poziomych, jak i pionowych czy złożonych. Betonowe posadzki wymagają polerowania gdyż ulegają zużyciu, a przy tym wykazują głębsze uszkodzenia lub zabrudzenia.
 • Zrywanie: kafli, posadzek. płytek PCV, klejów, papy i bitumów - Wszelkiego rodzaju prace związane ze zrywaniem różnego rodzaju produktów z powierzchni betonowych. Przygotowanie podłożoa do dalszej obróbki bądź pod położenie 
 • Kotwy chemiczne - W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroki wachlarz usług związanych z wykonywaniem zamocowań. Specjalizujemy się w wykonywaniu kotew chemicznych, kotew rozprężnych jak i samopodcinających. Zastosowanie tego typu mocować pozwala na kotwienie stalowych elementów konstrukcyjnych (i nie tylko) oraz naprawę czy wzmocnienie konstrukcji.

Osoby zainteresowane ofertą naszej firmy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Firma Geogroup Konrad Wanik świadczy usługi z zakresu obróbki betonu nie tylko na terenie Katowic i Śląska, ale w całym kraju. Z uwagi na dużą różnorodność wykonywanych przez nas prac oraz zróżnicowane wymagania klientów każdą ofertę wyceniamy indywidualnie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy dostępną na stronie internetowej. 

Galeria

Polecenia i opinie (1) Dodaj opinię

 • Bardzo szeroka oferta i sprawdzona firma. Polecam.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.