Katalog firm dodaj firmę

Wojmar

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Wojmar

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Kościuszki 40
40-048 Katowice
Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
  • Wtorek: 10:00 - 18:00
  • Środa: 10:00 - 18:00
  • Czwartek: 10:00 - 18:00
  • Piątek: 10:00 - 18:00
  • Sobota:
  • Niedziela:

Oferta

Wojmar

Firma "WOJMAR" spółka jawna jako Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlano-Usługowo-Handlowe istnieje na rynku od 1995 roku. Firma od początku swej działalności zajmuje się usługami związanymi z budową i remontami domów, mieszkań i lokali użytkowych. Równoległym kierunkiem działania jest budowanie wystaw w postaci ekspozycji łazienek dla czołowych firm na terenie całego kraju. Wykonane przez nas ekspozycje można oglądać w Katowicach Pawilon handlowy AGATA - firma "BOZ-2 ", Salon "Thyssen - Centrostal", w Tychach tereny przemysłowe pawilon handlowy - firma "INSTALBUD", w Częstochowie Pawilon handlowy "CENTROSTAL", w Krakowie Stała Wystawa Budownictwa Pawilon Handlowy firma "BOZ - 2 ". W Łodzi Salon wystawowy Firmy "SAUNOPOL",  Rzeszowie Pawilon handlowy firmy " BOZ" i inne.

Ideą jaka przyświeca naszej firmie jest profesjonalna obsługa indywidualnego klienta jak również podmiotów gospodarczych przez wysokiej klasy handlowców. W miarę upływu czasu nasza oferta handlowa ewoluowała w kierunku poszerzenia wachlarza produktów. Motorem tych zmian były i są prowadzone na bieżąco konsultacje z naszymi klientami na temat ich oczekiwań.

Nasza oferta została poszerzona o całą gamę drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, drzwi antywłamaniowe, żaluzje i rolety wewnętrzne, rolety zewnętrzne, bramy garażowe i przemysłowe, zabudowa wnęk, systemy drzwi suwanych, parapety i wiele innych. Dbając o dobre imię firmy staramy się wyszukiwać produkty o bardzo wysokiej jakości aby klient w trakcie użytkowania miał pewność że zakupił dobry produkt.

Ponadto aby każdy klient mógł znaleźć u nas to czego szuka, działania nasze zmierzają w kierunku propozycji towarów z różnych przedziałów cenowych . Pomocnym narzędziem przy dokonywaniu zakupów są systemy ratalne.

W celu przybliżenia naszemu klientowi proponowanych przez nas produktów , powstał profesjonalny "SALON WYSTAWOWY STOLARKI OTWOROWEJ" mieszczący się w centrum Katowic przy ulicy Kościuszki 40 gdzie można obejrzeć wszystkie produkty , od klamki po funkcjonującą bramę garażową z napędem elektrycznym .

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia naszej strony internetowej oraz naszego Salonu Sprzedaży.

Galeria

Polecenia i opinie (1) Dodaj opinię

  • Wojmar posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Katowic od 2019 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.