Wiadomości z Katowic

33-latek chciał umówić się z 14-latką. Został zatrzymany przez katowickich wywiadowców

  • Dodano: 2019-10-04 09:00

Policyjni wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji zatrzymali podejrzanego o chęć nawiązania kontaktu seksualnego z osobą małoletnią.

Mężczyzna w centrum Katowic umówił się z 14-latką

Nie wiedział jednak, że tak naprawdę kontaktował się z osobą dorosłą. Gdy przyjechał na spotkanie, został zatrzymany przez policjantów. Na czas trwającego postępowania wobec zatrzymanego zastosowano dozór policyjny i poręczenie majątkowe.
 

33-letniego mężczyznę, podejrzanego o chęć nawiązania kontaktu seksualnego z osobą poniżej 15 roku życia, zatrzymali wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji. Do zatrzymania doszło w centrum Katowic, gdzie mężczyzna umówił się na spotkanie z 14-letnią dziewczynką. Nie wiedział jednak, że tak naprawdę kontaktował się z osobą dorosłą. Mężczyzna na jednej ze stron internetowych zamieścił anons, gdzie oferował gotówkę w zamian za poddanie się innym czynnościom seksualnym. Dzięki czujności mieszkańca Wrocławia, który poinformował o anonsie katowickich policjantów, wywiadowcy mogli zatrzymać mężczyznę w chwili przyjazdu na umówione spotkanie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Na czas trwającego postępowania katowicka prokuratura zastosowała wobec niego dozór policyjny i poręczenie majątkowe. Czynności w tej sprawie trwają.

Google NewsSubskrybuj mojeKatowice.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również