Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Anioły pobiegły! [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2018-09-09 13:30

Pierwszy Bieg Śląskich Aniołów za nami, na starcie pojawił się tłum! Zawody w Dolinie Trzech Stawów obserwował nasz fotoreporter więc mamy dla Was prawie setkę zdjęć!

Fundacja Śląskie Anioły wraz z MK team oraz Partnerem biegu, Urzędem Miasta w Katowicach, zapraszają na pierwszy, charytatywny Bieg Śląskich Aniołów.

Zawody biegowe oraz nordic walking zorganizowane będą na dystansie 5 km i skierowane do wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas, a przy okazji pomagać.

Takimi słowami organizatorzy zapraszali na dziejesze, nietuzinkowe sportowe wydarzenie. Pojawiło się ponad stu uczestników!

Akcja wspiera podopiecznych Fundacji Śląskie Anioły.

O fundacji:

Prowadzimy działalność charytatywną na rzecz pomocy najbardziej potrzebującym w szczególności ukierunkowaną na pomoc dzieciom, w tym pomoc dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych i dzieciom niepełnosprawnym, potrzebującym naszego wsparcia.


Przez ostatnie 13 lat pomagaliśmy osobom starszym, matkom samotnie wychowującym dzieci, osobom wykluczonym, osobom niepełnosprawnym, działając pod nazwą Fundacja Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Na ten moment całe swoje siły i możliwości skupiliśmy na pomocy dzieciom, szczególnie tym wymagającym specjalnej troski i tych który skrzywdził los.


W chwili obecnej nadal odczuwamy silną potrzebę kontynuacji działań na rzecz osób potrzebujących. Od 2016 roku nasza działalność, wszystko co robimy i tworzymy przyjęła nazwę Śląskie Anioły.


Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy mogą i chcą pomagać. Przed nami ważne zadania ukierunkowane na potrzebujących. Jeżeli chcecie Państwo z nami podzielić się swoim Wielkim Sercem – zostańcie już dziś naszymi Śląskimi Aniołami!


Jednocześnie pragniemy przekazać słowa podziękowania wszystkim darczyńcom, wolontariuszom i przyjaciołom Fundacji, bez których tak szeroka skala działania nie byłaby w żaden sposób możliwa i zapraszamy serdecznie do jej kontynuowania. Przed nami wiele inicjatyw i przedsięwzięć opatrzonych tym co dla nas najważniejsze - uśmiechem naszych dzieci!

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.