Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Arnold Schwarzenegger jednak nie przyjedzie do Katowic

  • Dodano: 2018-09-19 10:30

Organizatorzy tegorocznej edycji ,,Fit Life Expo" w dniu 18.09.2018 roku poinformowali, że wizyta Arnolda Schwarzeneggera w Katowicach jednak nie dojdzie do skutku ze względu na brak porozumienia ze strategicznym partnerem w kwestii sfinansowania honorarium Agencji reprezentującej Arnolda Schwarzeneggera.

Całe oświadczenie organizatora ,,Fit Life Expo" poniżej:

Jako organizator tegorocznej edycji Fit Life Expo z przykrością informujemy, iż wbrew wcześniejszym zapowiedziom Pan Gubernator Arnold Schwarzenegger nie będzie obecny na naszej imprezie. Powód jego nieobecności to brak porozumienia ze strategicznym partnerem w kwestii sfinansowania honorarium Agencji reprezentującej Pana Gubernatora.

W sprawie zwrotu należności za kupione bilety, prosimy o kontakt z naszym biurem (dane znajdują się na www.fitlife-expo.pl).
Informujemy również, iż tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w zaplanowanym terminie 6-7 października w Katowicach, na terenie Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego i poza wyżej wspomnianą zmianą harmonogram imprezy, liczba gwiazd i atrakcji sportowych pozostają bez zmian.

Jesteśmy przekonani, że pełen oryginalnych atrakcji program Fit Life Expo 2018 zachęci Państwa do uczestnictwa w tym wyjątkowym festiwalu sportowym.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.