Wiadomości z Katowic

Bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży

  • Dodano: 2022-03-15 11:30

Od kwietnia kobiety będą integrować się, uczestniczyć w zabawach teatralnych, tworzyć pacynki oraz przygotowywać mini spektakle dla swoich dzieci.

Cykliczne warsztaty artystyczne

Spotkania mają na celu zintegrować kobiety w ważnym momencie życia i będą oparte na prostych działaniach ruchowych, plastycznych, aktorskich oraz ćwiczeniach relaksacyjnych. Udział w zajęciach nie wymaga posiadania uzdolnień artystycznych - ważna jest chęć pracy w grupie i rozwoju osobistego. Cykl zajęć zakończy nietypowa sesja zdjęciowa, którą zrealizujemy w lesie.

Większość zajęć odbędzie się w Miejski Dom Kultury Bogucice-Zawodzie w Katowicach przy ul. Markiefki 44a. Udział bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

ZAPISY: tel. 505 360 244 lub e-mail: annajadwiganowak@gmail.com


ANNA NOWAK

  • instruktor teatralny, animator kultury, arteterapeutka. Od ponad 15 lat prowadzi zajęcia teatralne i działania animacyjne. Inicjatorka i koordynatorka ponad 35 projektów edukacyjno-społecznych adresowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych (m.in. „Lato w teatrze” w Tomaszowie Maz., Będzinie i Katowicach, „Superbohaterowie”, „Twarze i Maski”). Stypendystka MKiDN w dziedzinie edukacji i animacji kultury. Zaangażowana w pracę na rzecz grup zagrożonych marginalizacją. Specjalista ds. edukacji w Śląskim Teatrze Lalki i Aktora „Ateneum”. Absolwentka m.in. filologii polskiej o specjalności teatrologicznej i nauczycielskiej (UMK Toruń), Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży (AST Wrocław), Podyplomowych studiów emisji głosu (UMCS Lublin), kursu „Arteterapia – kultura przeciwko wykluczeniu” (Centrum Łowicka). Absolwentka podyplomowego kursu „Arteterapia” realizowanego przez Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi.

Zrealizowano w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerami projektu są m.in. Miejski Dom Kultury "Bogucice-Zawodzie" oraz Śląski Teatr Lalki i Aktora "Ateneum". 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.