Wiadomości z Katowic

Do Silesi... na łyżwy

  • Dodano: 2008-01-31 23:41
Do Silesi... na łyżwy

Katowickie centrum handlowe przyciąga nie tylko noworocznymi przecenami, ale także możliwością uprawiania sportów zimowych.

Tak było już w listopadzie zeszłego roku, kiedy przed Silesią stworzono mini stok narciarski. Każdy, kto chciał, mógł na nim spróbować swoich sił, a także uzyskać fachowe porady instruktorów. Na Placu Słonecznym zorganizowano nawet wyścig saneczkowy.

Jednak to nie koniec korzystania z uroków zimy. Podobnie jak w ubiegłym sezonie, katowickie centrum handlowe przygotowało dla swych klientów specjalne lodowisko. Jest to ważna wiadomość tym bardziej, że nawet po bezśnieżnych feriach synoptycy nie mają dla nas dobrych wiadomości. Nikt nie przewiduje opadów śniegu (przynajmniej w najbliższym czasie).

Dlatego warto skorzystać z lodowiska Kinder Pingui znajdującego się na Placu Słonecznym Silesi City Center. Zgodnie z informacją, podaną przez organizatora, ślizgawki odbywają się codziennie od 10.00 do 21.00. Ważne przez cały dzień bilety kosztują: 5 (normalny), 2 (ulgowy) i 1 zł (pakietowy).

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.