Wiadomości z Katowic

Dwóch mężczyzn odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków

  • Dodano: 2020-10-06 17:00

Wywiadowcy z katowickiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Mężczyźni wpadli w policyjne ręce, kiedy wspólnie biesiadowali w jednej z piwnic w dzielnicy Ligota.

Podejrzanym za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia

Wywiadowcy z katowickiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Do zatrzymania doszło po uzyskaniu informacji, że w jednej z piwnic budynku w katowickiej dzielnicy Ligota czuć charakterystyczny zapach marihuany. Policjanci natychmiast podjęli interwencję i w jednym z boksów zastali mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. W trakcie czynności u 20-latka w plecaku ujawniono marihuanę, amfetaminę i extasy, natomiast 18-latek w spodniach miał schowaną marihuanę. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Podejrzani przyznali się do winy i chcą dobrowolnie poddać się karze. Jednak o jej wysokości zdecyduje sąd. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat więzienia.

Dwóch mężczyzn odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • zatroskany obyfatel

    Kulsony z milicji szlajają się po piwnicach żeby złapać użytkownika z działką dilerską, czyli jakieś 0,2 grama. A hurtownicy śmieją im się w twarz i liczą grube pliki banknotów. Normalnie czuje się od razu bezpieczniej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.