Wiadomości z Katowic

Festiwal planszówek w Spodku

  • Dodano: 2021-08-27 06:45, aktualizacja: 2021-08-27 07:02

Wydawcy z całego kraju. Nowości. Turnieje. Sesje RPG.

Promocje i wyprzedaże gier. Ponad 600 gier w wypożyczalni i setki kolejnych do nabycia – już wkrótce odbędzie się największy na południu Polski Festiwal Gier Planszowych.


Festiwal gier Planszówki w Spodku odbędzie się 4-5 września

Wydarzenie skierowane jest zarówno do doświadczonych, jak i początkujących graczy. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy szukają ciekawej rozrywki i atrakcyjnego sposobu na spędzenie czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Na miejscu będzie można kupić gry bezpośrednio od wystawców - w antresoli Spodka znajdziecie prawie 40 stoisk wydawców z całej Polski, a także sklepów z grami. Z kolei na płycie czekać będzie wypożyczalnia wyposażona w ponad 600 planszówek, od prostych po zaawansowane. Będzie też sporo nowości, sesje RPG, turnieje oraz strefa rodzinna.


Festiwal planszówek odbędzie się w sobotę 4 września w godz. 10-20 i w niedzielę 5 września w godz. 11-19 w Spodku (al. Korfantego 35) w Katowicach.


Bilety będą do kupienia na miejscu przez cały czas trwania wydarzenia, a także w przedsprzedaży online na Ticketos.pl. Bilet jednodniowy to koszt 19 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy), bilet dwudniowy - 29 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy). Dzieci do 6. roku życia wchodzą za darmo.


Więcej o festiwalu przeczytacie na stronie wydarzenia na Fb: https://www.facebook.com/events/548858426475508

oraz na stronie www wydarzenia:

http://www.planszowkiwspodku.pl 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.