Wiadomości z Katowic

Funkcjonariusze odznaczeni podczas obchodów Święta Policji

  • Dodano: 2018-07-16 10:30

13 lipca odbyły się uroczyste obchody Święta Policji z udziałem Komendanta Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Prezydenta Katowic, a także przedstawicieli instytucji współpracujących z Policją i samorządowców. Funkcjonariuszom wręczono odznaczenia.

Uroczystość odbyła się w Oddziale Prewencji Policji w  Katowicach i udział w niej wzięli funkcjonariusze, pracownicy cywilni Policji z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach, katowickiego oddziału prewencji policji oraz śląscy antyterroryści. Ponadto, wśród gości znaleźli się również Komendant Wojewódzkiej Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński, Prezydent Katowic Marcin Krupa, przedstawiciele służb mundurowych i instytucji współpracujących z Policją oraz samorządowcy z Przewodniczącą Rady Miasta Katowice Panią Krystyną Siejną na czele.

Obchody Święta Policji stały się okazją do nagrodzenia policjantów za ich pracę. W trakcie uroczystości otrzymali oni awanse na wyższe stopnie służbowe, które zostały wręczone przez Komendanta Wojewódzkiej Policji w Katowicach nadinspektora Krzysztofa Justyńskiego, Komendanta Miejskiej Policji w Katowicach inspektora Pawła Barskiego, Dowódcę Oddziału Prewencji Policji w Katowicach inspektora Rafała Stanka oraz Dowódcę Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji młodszego inspektora Grzegorza Muchę. Pracownicy zatrudnieni na stanowiskach urzędniczych otrzymali listy gratulacyjne i drobne upominki.
Prezydent Marcin Krupa wręczył także specjalne wyróżnienia za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych i bardzo dobre wyniki w pracy.


Źródło: Sylwia Szafranek

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również