Wiadomości z Katowic

Galeria Artystyczna 2019. Kto zostanie uhonorowany? Zdecyduj!

  • Dodano: 2019-03-01 11:30

Podczas ubiegłorocznych uroczystości urodzinowych miasta przy pl. Grunwaldzkim odsłonięto rzeźbę przedstawiającą Tadeusza Kijonkę – poetę, dziennikarza, wieloletniego redaktora naczelnego miesięcznika „Śląsk".

Tadeusz Kijonka był jednym z laureatów plebiscytu „Galeria Artystyczna"

Również w tym roku można zagłosować na jedną z kandydatur zgłoszonych przez lokalne środowisko twórcze. Aby wziąć udział w plebiscycie, można zagłosować za pośrednictwem miejskiej strony. Usługa głosowania jest aktywna od 1 do 31 marca.

Można też wypełnić kupon ankietowy zamieszczony w marcowym wydaniu „Naszych Katowic". Co ważne, przy podliczaniu głosów będą brane pod uwagę jedynie oryginały kuponów, nie ich kserokopie. Następnie najpóźniej do 31 marca kupon należy przesłać do Urzędu Miasta Katowice, korzystając z jednej z możliwości:

  • dostarczyć kupon do Centrum Informacji Turystycznej przy Rynku 13,
  •  lub wysyłając kupon pod adresem: Urząd Miasta Katowice, ul. Młyńska 4, 40-098 Katowice z dopiskiem „Galeria Artystyczna 2019".

Wyniki zostaną ogłoszone w kwietniu, a uroczyste odsłonięcie pomnika przy pl. Grunwaldzkim z wizerunkiem postaci wybranej przez mieszkańców odbędzie się w połowie września podczas obchodów kolejnej rocznicy nadania Katowicom praw miejskich.


GŁOSOWANIE ODBYWA SIĘ POD TYM LINKIEM.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.