Wiadomości z Katowic

Gospodarcze Otwarcie Roku RIG. W spotkaniu wziął udział Marcin Krupa

  • Dodano: 2024-01-23 08:45, aktualizacja: 2024-01-23 08:51

Katowice, kiedyś kojarzone głównie z przemysłem ciężkim i kopalniami, obecnie przekształciły się w nowoczesne miasto, które skupia się na usługach dla biznesu. To miejsce, gdzie ideologia "złotego trójkąta" - czyli współpracy pomiędzy biznesem, samorządem i nauką - jest w pełni realizowana.

Prezydent Katowic wziął udział w Gospodarczym Otwarciu Roku

W dniu Gospodarczego Otwarcia Roku (RIG), kluczowi przedstawiciele miasta Katowice, województwa śląskiego oraz ministerstwa przemysłu spotkali się, aby wymienić doświadczenia, omówić swoje plany i dyskutować o bieżących sprawach. Istotnym ogłoszeniem tego spotkania było rozpoczęcie funkcjonowania Ministerstwa Przemysłu od 1 marca w katowickiej siedzibie przy ul. Powstańców 30.

Prezydent Katowic, Marcin Krupa, wyraził wdzięczność dla RIG za zorganizowanie tego spotkania oraz podziękował wszystkim gościom za udział w dyskusji.

To wydarzenie podkreśla transformację Katowic z historycznego centrum przemysłowego w nowoczesne centrum biznesowe i innowacji, gdzie współpraca pomiędzy różnymi sektorami społeczeństwa odgrywa kluczową rolę w rozwoju miasta i regionu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również