Wiadomości z Katowic

Informacja dla kibiców siatkówki wybierających się do katowickiego Spodka

  • Dodano: 2022-08-26 08:00, aktualizacja: 2022-08-26 08:18

Na czas trwania Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2022, które odbędą się od 26 sierpnia do 11 września 2022 roku, w Katowicach zostanie utrzymana obecna organizacja ruchu drogowego. Miejsca parkingowe dla kibiców wyznaczono w Strefie Kultury przy ul. Góreckiego w Katowicach.

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2022

Mistrzostwa rozpoczynają się już 26 sierpnia i potrwają do 11 września 2022 roku. Część meczów zostanie rozegrana w katowickim Spodku. Policjanci z katowickiej drogówki informują, że na czas mistrzostw w Katowicach zostanie utrzymana obecna organizacja ruchu drogowego. Miejsca parkingowe dla kibiców wyznaczono w Strefie Kultury przy ul. Góreckiego w Katowicach.

- Apelujemy do kibiców wybierających się na mecze, o korzystanie z centrów przesiadkowych i pozostawianie pojazdów na parkingach mieszczących się przy nich - przekazują policjanci.

Przypominają również o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego i zwracaniu szczególnej uwagi na pieszych. W wielu miejscach, w dniach rozgrywania meczów, można spodziewać się ręcznego kierowania ruchem przez policjantów i inne osoby upoważnione do kierowania ruchem drogowym.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.