Wiadomości z Katowic

Informacja dla kibiców siatkówki wybierających się do katowickiego Spodka

  • Dodano: 2022-08-26 08:00, aktualizacja: 2022-08-26 08:18

Na czas trwania Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2022, które odbędą się od 26 sierpnia do 11 września 2022 roku, w Katowicach zostanie utrzymana obecna organizacja ruchu drogowego. Miejsca parkingowe dla kibiców wyznaczono w Strefie Kultury przy ul. Góreckiego w Katowicach.

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2022

Mistrzostwa rozpoczynają się już 26 sierpnia i potrwają do 11 września 2022 roku. Część meczów zostanie rozegrana w katowickim Spodku. Policjanci z katowickiej drogówki informują, że na czas mistrzostw w Katowicach zostanie utrzymana obecna organizacja ruchu drogowego. Miejsca parkingowe dla kibiców wyznaczono w Strefie Kultury przy ul. Góreckiego w Katowicach.

- Apelujemy do kibiców wybierających się na mecze, o korzystanie z centrów przesiadkowych i pozostawianie pojazdów na parkingach mieszczących się przy nich - przekazują policjanci.

Przypominają również o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego i zwracaniu szczególnej uwagi na pieszych. W wielu miejscach, w dniach rozgrywania meczów, można spodziewać się ręcznego kierowania ruchem przez policjantów i inne osoby upoważnione do kierowania ruchem drogowym.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również