Wiadomości z Katowic

Katowice: IEM zamknięty dla publiczności

  • Dodano: 2020-02-28 07:00, aktualizacja: 2020-02-28 07:18

Z przykrością informujemy, że decyzją Wojewody Śląskiego, wynikającą z potencjalnego zagrożenia epidemiologicznego, Intel Extreme Masters (IEM) w Katowicach został zamknięty dla publiczności kilkanaście godzin przed rozpoczęciem wydarzenia.
 
W poprzednich latach ta największa globalna impreza e-sportu połączona z targami przyciągała do naszego miasta nawet 170 tysięcy osób z całego świata. Sytuację komplikuje fakt, że tysiące kibiców są już w Katowicach i nie wiedzą o wspomnianej decyzji. Dlatego bardzo dużym wyzwaniem dla Organizatorów imprezy będzie poinformowanie wszystkich fanów, że nie zostaną wpuszczeni na IEM, nawet w przypadku posiadania wcześniej zakupionych biletów. Apelujemy do wszystkich mediów z prośbą o możliwie szerokie rozpowszechnienie tej informacji. Wiemy, że Organizatorzy IEM w ostatnich dniach w pełni współpracowali ze służbami sanitarnymi i podjęli wszelkie możliwe kroki na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa tysięcy fanów i mieszkańców Katowic.
 
Poprzednie edycje wydarzenia zawsze były wzorcowo organizowane przez Intel i ESL Polska a naszą współpracę oceniamy jako celującą. Dlatego jesteśmy przekonani, że pomimo zaistnienia tak trudnej sytuacji w kolejnych latach impreza odbędzie się bez przeszkód z udziałem publiczności.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.