Wiadomości z Katowic

Katowice: nabór wniosków na mieszkania przy ul. Szerokiej 17, 19 w Katowicach

  • Dodano: 2020-07-27 08:15, aktualizacja: 2020-07-27 08:34

Miasto Katowice oraz Inwestor Katowickie TBS Sp. z o.o. zawiadamiają, że w okresie od 30.07.2020 r. do 13.08.2020 r. prowadzony będzie nabór wniosków na wynajem mieszkań w ramach inwestycji przy ul. Szerokiej 17,19 w Katowicach.

Wniosek o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego będzie można wypełnić i złożyć do Urzędu Miasta Katowice wyłącznie drogą elektroniczną poprzez System Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej SEKAP (www.sekap.pl).

W celu przesłania wniosku drogą elektroniczną należy posiadać skrzynkę kontaktową na platformie SEKAP oraz podpis elektroniczny (kwalifikowany podpis elektroniczny lub podpis zaufany).

Po złożeniu wniosku Wnioskodawca otrzyma na swoją skrzynkę kontaktową na platformie SEKAP Urzędowe Poświadczenie Przedłożenia (UPP) potwierdzające przyjęcie wniosku przez urząd.

Karta usługi udostępniona jest na platformie SEKAP w Katalogu usług → Nieruchomości, lokale mieszkalne i użytkowe → Gospodarka lokalami mieszkalnymi → Nabór wniosków na mieszkania przy ul. Szerokiej 17, 19 w Katowicach, natomiast składanie wniosków za jej pośrednictwem możliwe będzie od dnia 30.07.2020 r.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi warunków najmu lokali mieszkalnych – informacje w tym zakresie są dostępne: https://tbs.katowice.pl/portfolio/szeroka/

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Janina Sikora

    Uprzejme proszę o informacje czy już Państwo rozpatrywali wnioski na mieszkania przy ul szerokiej 17, 19 w Katowicavh i czy już są przydziały ?? Jestem bardzo ciekawa bo ja tez przesylalam co prawda z kłopotami ale otrzymałam potwierdzenie ze doszło. Z pozdrowieniami Janina sikora mój mail. : janianiegoslawice@gmail.com

  • komandos

    Katowice się wyludnia z powodu braku dostępu do mieszkań z Urzędu miasta

  • komandos

    tbs na Leopolda tanie partypacje lecz mało kawalerk na szerokiej i Krasińskiego bardzo drogo

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.