Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Katowice: Podejrzana o kradzież ubrań. Publikujemy wizerunek. Rozpoznajesz ją?

  • Dodano: 2019-05-23 09:45

Policjanci z Komisariatu III w Katowicach poszukują sprawczyni kradzieży odzieży damskiej.

Kobieta weszła do jednego ze sklepów mieszczącego się na terenie galerii handlowej przy ul. Kościuszki 229 w Katowicach i dokonała kradzieży ubrań o łącznej wartości ponad 800 złotych. Wizerunek sprawczyni zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które posiadają informację mogące pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety widocznej na zdjęciach prosimy o kontakt. Gwarantujemy anonimowość.

Do zdarzenia doszło w sobotę 27 kwietnia br.

Do sklepu weszła młoda kobieta w płaszczu, z czarną dużą torbą na ramieniu, która w trakcie krótkiej wizyty wzięła z półek sklepowych sukienkę, osiem par szortów oraz 6 koszulek, po czym udała się do przymierzalni. Po kilku minutach wyszła z przymierzalni z przewieszonym przez rękę płaszczem, w dłoni trzymając tylko sukienkę i jeden T-shirt, które następnie odwiesiła na swoje miejsce. Następnie kobieta wykorzystując nieuwagę pracowników wyniosła poza sklep skradziony towar o wartości ponad 800 złotych.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawczyni widocznej na zdjęciach, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu III w Katowicach pod numerem całodobowym telefonu 32 200 2555, 32 200 3800 lub 112, e-mail: kp3@katowice.ka.policja gov.pl Gwarantujemy anonimowość.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.