Wiadomości z Katowic

Katowice: PupiLove Targi w Galerii BWA za nami [FOTO]

  • Dodano: 2019-06-09 19:30

Tłumy na katowickiej edycji targów dla psów PupiLove. Wydarzenie skierowane do właścicieli oraz miłośników psów i kotów gościło w niedzielne popołudnie w Galerii BWA.

Akcesoria dla psów i kotów, a także jedzenie dla najbardziej wymagających czworonogów. 9 czerwca Galeria Sztuki Współczesnej BWA ugościła tłumy kochających swoich futrzastych przyjaciół katowiczan (i nie tylko). Na targach PupiLove można było spotkać się bezpośrednio z wieloma małymi producentami akcesoriów i produktów dla zwierząt, którzy przyjechali do Katowic z różnych części Polski.

Podczas PupiLovych Targów mamy możliwość spotkać się bezpośrednio z wieloma małymi producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów, którzy przyjeżdżają z różnych stron Polski. Są to wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, których nie można znaleźć w zwykłych sklepach. Dodatkowym atutem jest to, że każdą rzecz mamy możliwość obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a wystawcy chętnie służą radą i pomocą w doborze produktów najodpowiedniejszych dla naszego pupila – mówi organizator targów dla zwierząt, Arkadiusz Raban.

Było z czego wybierać! Kolorowe i unikatowe smycze, szelki i obroże, maty samochodowe i posłania w ciekawe wzory, bandanki, kocyki, ubrania, i zabawki, żywność funkcjonalna i premium, suplementy, smakołyki, kosmetyki, a także wiele innych produktów dla psów, kotów i ich właścicieli można było przetestować i nabyć w murach Galerii Sztuki Współczesnej BWA.

Wstęp dla zwiedzających był wolny. Zobaczcie nasze zdjęcia – może odnajdziecie tam swoich czworonożnych przyjaciół!

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.