Wiadomości z Katowic

Katowice: PupiLove Targi w Galerii BWA za nami [FOTO]

  • Dodano: 2019-06-09 19:30

Tłumy na katowickiej edycji targów dla psów PupiLove. Wydarzenie skierowane do właścicieli oraz miłośników psów i kotów gościło w niedzielne popołudnie w Galerii BWA.

Akcesoria dla psów i kotów, a także jedzenie dla najbardziej wymagających czworonogów. 9 czerwca Galeria Sztuki Współczesnej BWA ugościła tłumy kochających swoich futrzastych przyjaciół katowiczan (i nie tylko). Na targach PupiLove można było spotkać się bezpośrednio z wieloma małymi producentami akcesoriów i produktów dla zwierząt, którzy przyjechali do Katowic z różnych części Polski.

Podczas PupiLovych Targów mamy możliwość spotkać się bezpośrednio z wieloma małymi producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów, którzy przyjeżdżają z różnych stron Polski. Są to wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, których nie można znaleźć w zwykłych sklepach. Dodatkowym atutem jest to, że każdą rzecz mamy możliwość obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a wystawcy chętnie służą radą i pomocą w doborze produktów najodpowiedniejszych dla naszego pupila – mówi organizator targów dla zwierząt, Arkadiusz Raban.

Było z czego wybierać! Kolorowe i unikatowe smycze, szelki i obroże, maty samochodowe i posłania w ciekawe wzory, bandanki, kocyki, ubrania, i zabawki, żywność funkcjonalna i premium, suplementy, smakołyki, kosmetyki, a także wiele innych produktów dla psów, kotów i ich właścicieli można było przetestować i nabyć w murach Galerii Sztuki Współczesnej BWA.

Wstęp dla zwiedzających był wolny. Zobaczcie nasze zdjęcia – może odnajdziecie tam swoich czworonożnych przyjaciół!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również