Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Katowice: świetna zabawa na II Biegu bez Gaci! [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2019-03-24 12:30, aktualizacja: 2019-03-25 07:49

Prawie 150 zawodników wzięło wczoraj udział w II Biegu bez gaci w Dolinie 3 Stawów. Wiosenna aura i pozytywnie zakręceni biegacze to przepis na dobrą sportową zabawę. Była moc!

Bieg bez Gaci Katowice - 150 biegaczy na starcie!

Tuż po 15.00 w sobotę, 23 marca w katowickiej Dolinie 3 Stawów ruszył Bieg bez Gaci. Nietypowa impreza biegowa cieszy się dużą popularnością, w tym roku wzięło w niej udział 146 zawodników nie tylko z Górnego Śląska, ale także Małopolski.

Bieg bez Gaci Katowice - biegacze pokonali 5 km trasy

Jak zapewniają organizatorzy – w tym biegu nie da się wziąć udział w legginsach! Kreatywność biegaczy w przebraniach przygotowanych na imprezę nie miała granic – mogliśmy zobaczyć m.in. górników, Jokera, piratów czy parę kowboj i barmanka. 

Zawodnicy mieli do pokonania 5 km trasy po parku i 2 odcinki wodne. Szczęśliwie dopisała pogoda i zawodnicy nie marzli biegnąc po pas w wodzie. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal.

Bieg Katowice 2019 wygrał Wojciech Barwa ze Spytkowic, drugi na mecie był katowiczanin – Grzegorz Jezierski, a trzecie miejsce zajął Mateusz Ścisły ze Świerklańca. Wśród pań najlepsze okazały się: Julia Surman (Katowice), Sylwia Łukasik (Kraków) i Monika Chrobasik (Siemianowice Śląskie).

Jakie imprezy czekają w mieście? Sprawdź

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.