Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Katowicki policjant zwycięzcą XI Marszobiegu Prewencji Policji

  • Dodano: 2019-05-16 09:15

10 maja 2019 roku, na terenach rekreacyjnych Jury Krakowsko-Częstochowskiej, odbył się XI Marszobieg Prewencji Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach.

W tegorocznych zawodach udział wzięło ponad 100 uczestników, którzy przybyli zmierzyć się na dystansie o długości 10 km.

Najszybszym mundurowym okazał się być sierż.szt. Łukasz Hildebrand z katowickiej komendy


W ubiegły piątek, na terenach rekreacyjnych Jury Krakowsko-Częstochowskiej, po raz 11, odbył się Marszobieg o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji, w imprezie wystartowali zawodnicy reprezentujący Policję, Wojsko Polskie, Straż Graniczną, Państwową Straż Pożarną, Służbę Więzienną oraz Straż Miejską. Oprócz kategorii dla mundurowych zorganizowano również kategorię dla cywilów. Ponad 100 uczestników rywalizowało ze sobą na trasie o długości 10 km. Najszybszym wśród mundurowych okazał się sierż. szt. Łukasz Hildebrand na co dzień funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego katowickiej komendy. Katowicki policjant pokonał dystans 10 km w czasie 44 min i 6 sek. co pozwoliło mu zająć pierwsze miejsce wśród startujących policjantów i innych mundurowych. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w realizowaniu pasji jaką jest uprawianie sportu.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.