Wiadomości z Katowic

Kobieta podejrzana jest o kradzież kosmetyków. Policja poszukuje świadków

 • Dodano: 2022-03-24 14:45

Kryminalni z VI komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży kosmetyków, do której doszło 9 lipca 2021 r. w drogerii przy ulicy 3 Maja 30 w Katowicach.

Publikujemy wizerunek kobiety podejrzewanej o kradzież kosmetyków w drogerii

Podejrzewana kobieta po wejściu do sklepu zrobiła zakupy za kwotę prawie 1,4 tys. złotych udając, że płaci za nie sklepową aplikacją zainstalowaną w jej telefonie. Wizerunek podejrzewanej kobiety zarejestrował sklepowy monitoring. Jest to młoda kobieta, z jasnymi blond włosami spiętymi w kucyk, na głowie miała  założone okulary przeciwsłoneczne, ubrana była w letnią jasną sukienkę na cienkich ramiączkach w ciemne pasy za kolano. Przez ramię założoną miała małą ciemną torebkę, a przez ramię płócienną torbę.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać kobietę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr telefonu 47 85 138 50, 47 85 138 83 lub pod adresem e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Wełnowiec City

  Zdjęcie z lipca ubiegłego roku... z tego tyłu to ta babka podobna do Maślakowej,Kirsznerki,Żołniny i do miliona innych,gratuluje,taki zapis portretu chyba ośmiesza tych którzy szukają...żeby nie znaleźć ;-)

 • ja

  Jakas niska , na wysokosc polki obok , tyle , reszte mozna zmienic jak ciuchy , wlosy

 • zomo wstyd

  Ja pergolę, czemu wy jesteście takimi jełopami. Nie dość że nikogo nie umiecie znaleźć i tylko jęczycie do swoich donosicieli pomuście, to jeszcze wrzucacie zdjęcię z d u py i to dosłownie. Donosiciele teraz rozpoznają ludzi po odbycie czy po tym kucyku?

 • Petronela

  co za tekst...żenada.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.