Wiadomości z Katowic

Koleje Śląskie poszukują do pracy maszynisty pojazdów trakcyjnych

  • Dodano: 2023-03-15 11:45, aktualizacja: 2023-03-16 12:17

Posiadasz licencję maszynisty i świadectwa maszynisty kategorii A lub B podkategorii B1, lub B2 i chcesz zmienić miejsce pracy? Mamy dla Ciebie dobrą informację: Koleje Śląskie Sp. z o.o. właśnie prowadzą rekrutację na stanowisko maszynisty pojazdów trakcyjnych. 

Koleje Śląskie poszukują maszynisty

Z pewnością chciałbyś nas zapytać, co oferujemy? Przede wszystkim zatrudnienie w stabilnej Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku, w oparciu o umowę o pracę. Będąc pracownikiem Kolei Śląskich, będziesz miał możliwość bezpłatnego podróżowania pociągami należącymi do Spółki oraz możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętności. Pracując w Kolejach Śląskich, masz prawo do nagród jubileuszowych. Zatrudniając się w naszej firmie, zyskujesz także możliwość korzystania ze zniżek na przejazdy pociągami pasażerskimi na terenie kraju oraz dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji „Dnia Kolejarza”. Możesz także korzystać z biletów i zniżek na zagraniczne koleje i towarzystwa promowe w ramach Zrzeszenia FIP. Naszym pracownikom oferujemy także możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. 

Jakie wymagania stawiamy kandydatom ubiegającym się pracę maszynisty pojazdów trakcyjnych? Oprócz posiadania licencji maszynisty i świadectwa maszynisty kategorii A lub B podkategorii B1 lub B2 wymagamy także doświadczenia w prowadzeniu pojazdów trakcyjnych, stanu zdrowia pozwalającego na wykonywanie zawodu oraz odpowiedzialności i sumienności, bez których praca na tym stanowisku jest niemożliwa. 

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy, o nr referencyjnym: TP/M/42/2022, prosimy o przysłanie aplikacji drogą mailową na adres: rekrutacja@kolejeslaskie.pl. W temacie wiadomości należy wpisać nr referencyjny ogłoszenia tj. TP/M/42/2022

Szczegółowe informacje na temat oferty znajdziesz na stronie: TUTAJ.

Zachęcamy Cię do ubiegania się o pracę w naszym zgranym zespole! 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również