Wiadomości z Katowic

Kumulacja w Lotto rozbita: ponad 28 mln zł w Katowicach!

  • Dodano: 2023-07-28 12:45

Równo 28 290 956 zł – tyle warta jest „szóstka”, która padła 27 lipca w losowaniu Lotto. Oto zestaw liczb, których wytypowanie przyniosło tę wielomilionową wygraną: 1, 5, 7, 21, 22, 37.

Klient katowickiej Żabki trafił "szóstkę"

Szczęśliwy zakład został zawarty w punkcie LOTTO przy ul. Józefowskiej 42 w Katowicach (sklep Żabka). Grający sam wytypował liczby w zakładzie Lotto. Warto dodać, że jest to już 17. "szóstka" w Lotto w Katowicach i stanowi obecnie najwyższą katowicką wygraną w grach liczbowych. Ponadto w największym mieście Górnego Śląska padły też dwie "szóstki" w Lotto Plus.

Każda tak wysoka kumulacja to wsparcie dla polskiego sportu i kultury

Z każdej złotówki wydanej na gry liczbowe LOTTO 19 groszy trafia w formie dopłat m.in. właśnie na te cele.

- Nie inaczej było tym razem – dzięki kumulacji, która rosła od 14 losowań, przekazaliśmy ponad 23,6 mln zł na Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej i ponad 6,3 mln zł na Fundusz Promocji Kultury. Dziękujemy graczom Lotto za wspieranie tych dwóch ważnych dziedzin życia społecznego! - czytamy na stronie Totalizatora Sportowego.

Najbliższa szansa na wysoką wygraną pojawi się dziś wieczorem, gdy odbędzie się losowanie Eurojackpot, w którym można wygrać nawet 400 mln zł.  

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również