Wiadomości z Katowic

Mentoring w ramach Programu Młody Przedsiębiorca

  • Dodano: 2019-10-08 09:30

Mentoring w ramach Programu Młody Przedsiębiorca w Katowicach to cykl spotkań z ekspertami – praktykami biznesu, którzy będą pracować z wybranymi doświadczonymi przedsiębiorcami nad wyzwaniami i problemami, które napotykają w swojej działalności biznesowej.

Inicjatywa ta realizowana przez Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach wspólnie z Miastem Katowice.

KTO JEST MENTOREM?

Mentorzy Programu będą wspierać wyselekcjonowaną grupę Młodych Przedsiębiorców podczas indywidualnych spotkań. Każdy z nich nieodpłatnie udzieli swojego wsparcia.

Agata Hagno – Prezes Zarządu DPM Sp. z o.o.

Grzegorz Kurzyp – General Manager  QL Max

Anna Morawska – Właścicielka B. Loves Plates

Rafael Moucka – inwestor startupowy, przedsiębiorca

Mateusz Pycia – Założyciel i CEO Globkurier

Jacek Uroda – Właściciel JACO.PRO

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ MENTORING?

W okresie od 14.10.2019 roku do 24.11.2019 roku roku wybrani Młodzi Przedsiębiorcy spotkają się z Mentorami Programu. W sumie odbędą się 4 spotkania po 1,5 godziny, razem 6 godzin roboczych. Uczestnik Mentoringu wskaże, jakie cele będzie chciał osiągnąć poprzez uczestnictwo w Programie Mentorskim. W tym okresie Uczestnik ma czas na zrealizowanie wybranej zmiany, oraz uzyska doradztwo ze strony Mentora.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

Inicjatywa ta skierowana jest do Młodych Przedsiębiorców – osób w wieku do 35. roku życia, które prowadzą firmę nie dłużej niż trzy lata. Warunkiem udziału w Programie Mentorskim jest posiadanie siedziby/oddziału lub miejsca/ dodatkowego miejsca wykonywania działalności gospodarczej na terenie miasta Katowice, jak również – w przypadku firm z siedzibą/zarejestrowanych poza Katowicami – posiadanie biura, pakietu w inkubatorze, miejsca w coworkingu, sklepu,show room’u, punktu usługowego czy innej formy fizycznego prowadzenia działalności gospodarczej w Katowicach.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Pierwszym krokiem przyjęcia do programu mentoringowego jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego: http://bit.ly/MentoringMP2019

Służy on poznaniu stopnia rozwoju prowadzonej działalności, branży oraz motywacji do uczestnictwa w Programie. Rekrutacja ma na celu skuteczne dopasowanie profilu firmy i jej potrzeb do wiedzy i umiejętności Mentora. Podczas analizy formularza zgłoszeniowego oceniane jest kompletne wypełnienie formularza i rzetelna odpowiedź na każde z zadanych pytań. 

Zgłoszenia oraz udział w Mentoringu są bezpłatne. Aplikacje przyjmujemy do 13.10.2019 r.

REGULAMIN

Regulamin programu mentorskiego Młody Przedsiębiorca 2019 3 final

KONTAKT

Krzysztof Wróblewski

Wiceprzewodniczący Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach

kwroblewski@rig.katowice.pl

Współorganizatorem Programu Mentoringowego dla Młodych Przedsiębiorców, realizowanego w ramach Programu Młody Przedsiębiorca w Katowicach, jest Miasto Katowice.

Google NewsSubskrybuj mojeKatowice.pl z Google News

Komentarze (1)    dodaj »

  • Janek

    Agata Hagno i Rafael Moucka - z tego teamu najlepsi! Polecam!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również